Geri Dön

Çarkıfelek ilk bölümüyle Kanal D'de geri döndü!

Çarkıfelek bu akşam ilk bölümüyle Kanal D ekranında başladı. Sunuculuğunu Emre Karayel'in yaptığı Çarkıfelek yarışmasında dikkat çeken bir diğer isim ise Emel Özkızıltaş. Peki Çarkıfelek ilk bölümde kimler vardı?

Çarkıfelek ilk bölümüyle Kanal D'de geri döndü!

Kanal D’nin sunuculuğunu Emre Karayel’in üstlendiği, Emel Özkızıltaş’ın da yardımcı sunucu olarak ona eşlik edeceği fenomen yarışma programı “Çarkıfelek” ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Bayram boyunca ünlü isimlerin konuk olacağı eğlenceli programın ilk konukları; Bülent Serttaş, Gizem Hatipoğlu ve Ümit Erdim. Dünyanın en çok kazandıran yarışma programı Çarkıfelek’te ünlü isimler hem eğlenecek hem de büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele etti.

Otomobili kucağında bebeği olan kadının üzerine sürdüİstanbul Bahçelievler’de yol verme nedeniyle sürücüler arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Araç sürücülerinden biri diğerinin yanağını ısırdı. Eşinin yanağını ısıran sürücünün kaçmasına engel olmak isteyen kadın kucağında 9 aylık bebeğiyle aracı durdurmaya çalıştı. Sürücü ise bebeğe aldırış etmeden kadının üzerine aracı sürerek olay yerinden kaçtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber