Geri Dön

Çocuk 8. yeni bölüm fragmanı... Hasan dağılmış durumda

Çocuk 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Hasan annesine sitem ederken Şule ise Efe'ye her şeyin açıklanması gerektiğini söylüyor. Asiye ise bu anlarda tedirgin...

Çocuk 8. yeni bölüm fragmanı... Hasan dağılmış durumda

Çocuk 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuk yeni bölümde Hasan annesi Asiya'ye "Beni niye sevmedin kadın, niye beni istemedin!" diye sitem ediyor. Büyük acılar çeken Hasan'a Akça sahip çıkıyor. Öte yandan Şule ise Efe'ye her şeyin anlatılması gerektiğini savunuyor. Asiye bu anlarda Şule'ye sert çıkıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hasan, Yetimhaneye bağış yapanın Asiye olduğunu öğrenmiştir… Kendisini terk eden annesinin Asiye olduğuna dair şüpheleri çok fazladır. Bunların cevabını almak için Asiye’ye gider… Asiye bağış yapanın kendisi olduğunu inkar etmez… Ama bunun Hasan’la hiçbir ilgisi yoktur. Hasan kadına güvenmez, Asiye bir şeyler saklıyordur… Hasan Asiye’yi araştırırken kadının Ramazan adında bir babası olduğunu öğrenir…

Ali Kemal’in de dünyası başına yıkılır. Hem Efe’nin öz oğlu olmadığını, varlığından haberdar olmadığı abisinin oğlu olduğunu öğrenmiş hem de o abinin Hasan olduğu gerçeğini… Annesi yıllarca yalan söylerken karısı da bu yalanların bir kısmına dahil olup susmuştur. Tüm bu sır ve yalanın içinde sadece Murat vardır ama onu da asılsız ve kırıcı suçlamaları yüzünden kaybetmiştir. Akça ise Efe gerçeğini Hasan’a söylemeye hazırdır. Hasan’ın değiştiğine, değişeceğine inancı güçlenmiş olsa da onu asıl bu sırrı anlatmaya iten sebep Ali Kemal’in tavırlarıdır. Hiç tanımadığı, bambaşka bir Ali Kemal vardır artık karşısında.

Asiye’nin oğulları annelerinin sakladığı sırlar yüzünden savrulurken, her şeyi alt üst edecek bir olay yaşanır. Murat’ın, abisi Ali Kemal’e de olan öfkesinden dolayı Hasan’ı abi olarak kabul etmeye hazır oluşu sonun başlangıcını hazırlar. Hasan’ı görmeye giden Murat kazara bir cinayete sebep olurken… Hasan da annesinin Asiye, kardeşlerinin Ali Kemal ve Murat olduğunu öğrenmiştir… Herkes için büyük ve yıkıcı bir sınavın ilk adımı atılır.

İşgalden kurtarılan Fuzuli kent merkezine Azerbaycan bayrağı dikildiAzerbaycan askerleri, Ermenistan'ın işgalinden kurtardıkları Fuzuli kent merkezine Azerbaycan bayrağı dikti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber