Geri Dön
GündemÇocukların ölü bulduğu kadın, bir aydır aranıyormuş!

Çocukların ölü bulduğu kadın, bir aydır aranıyormuş!

Gelen bir son dakika haberine göre, Şanlıurfa’da, dün oyun oynayan çocuklar tarafından bulunan cansız bedenin, bir aydır kayıp olarak aranan alzheimer hastası Hüsne Urmat (60) olduğu öğrenildi.

Çocukların ölü bulduğu kadın, bir aydır aranıyormuş!

Veysel Karani Mahallesi’nde dün sokakta oyun oynayan çocuklar, apartman bahçesindeki ağaçların altında hareketsiz yatan kadını görünce durumu ailelerine anlattı. Mahalle halkının ihbarıyla gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, öldüğü belirlenen ve üzerinden kimlik çıkmayan kadının cansız bedeni, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Güvenlik güçlerince yapılan incelemede, kadının alzheimer hastası olan ve bir aydır aranan Hüsne Urmat'a ait olduğu belirlendi. Otopside, bir ay önce evden ayrıldığı ve sonra adresini unuttuğu için geri dönemediği tahmin edilen kadının, cesedinin bulunmasından birkaç gün önce öldüğü belirlendi. Vücudunda cinayete kurban gittiğine dair herhangi bir iz bulunmayan Urmat'ın cenazesi, otopsisinin ardından defnedilmek üzere yakınlarına teslim edildi.

 

 

Genç ressam yaptığı resimleri sosyal medyadan satarak sokak hayvanlarını besliyorKonya'da, yaptığı yağlı boya tabloları sosyal medya üzerinden satışa sunan ressam Şeyma Kayan, elde ettiği gelirin tamamıyla sokak hayvanlarını besliyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet