Geri Dön

Çukur 22. bölüm nefes kesti! 23. bölüm fragmanı ise...

Çukur 22. bölümü ile yine heyecan dolu dakikalar yaşattı. Dün akşam yayınlanan dizide Yamaç büyük tehdit altında. Bu işin altından nasıl kalkacak merak konusu. Çukur dizisi 23. bölümden ilk fragman yayınlandı.

Çukur 22. bölüm nefes kesti! 23. bölüm fragmanı ise...

SHOW TV'nin heyecanla takip edilen dizisi Çukur dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Yamaç ailesini nasıl kurtaracak? İşte yeni bölümden ilk fragman...

Aliço’nun kulübesine giden ve Baykal ile Hale’nin fotoğraflarını bulan Yamaç, Aliço’nun her şeyi çözdüğünü anlıyor. Laz’ın da yanında olduğunu öğrenen Yamaç, “Aliço başına bir iş açmadan onu bulmamız lazım!” diyerek Meke ile birlikte Aliço’yu bulmaya gidiyor.

ÇUKUR 23. BÖLÜMDEN İLK FRAGMAN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Vartolu’nun, Koçovalılarla birlikte Baykal’a oynadığı oyunun beklenmedik ve ağır bir bedeli olacaktır. Asıl mücadelenin yeni başladığı Çukur’da Yamaç ve İdris’i dişli bir düşman beklemektedir. Baykal’ı kurtarmak için Koçovalıların karşısına geçen Elvis yeni bir fırtınaya sebep olacaktır. Aliço, Hale’nin intikamı peşinde koşarken geçmişi ile yüzleşecek, Nazım ise kırılan gururunu onarmak için kurduğu planı emin adımlarla ilerletecektir. Çukur’un yeni bölümünde gerilim doruk noktasına çıkacak.

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber