Geri Dön
GündemCuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Cuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Cuma mesajları için arayış hız kesmeden devam ediyor. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayının ilk Cuma gününde, cuma mesajları büyük ilgi görüyor. İşte 2018 Ramazan ayına özel en anlamlı Cuma mesajları...

Cuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Cuma günü Müslümanlar için en hayırlı günlerden bir tanesi. Ramazan ayını geçirdiğimiz bu günlerde mübarek olan Cuma gününde ailenize ve tüm dostlarınıza Cuma mesajları ile dualarını iletebilirsiniz. İşte en güzel mesajları...

CUMA MESAJLARI RESİMLİ

*İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadigim zaman bu duamı sana emanet ederim.

*Allahim beni af eyle, her derdimi def eyle, rizkimizi bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabini muktedir eyle

*Bütün kapıların anahtarlarını kendinde bulunduran Allah'ım. Hakkımızda en hayırlı kapıyı aç. Hayırlı cumalar dilerim.

*Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

*Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

*Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

*Ya Rabbi! Kıldığım namazı kabul eyle! Ahir ve akıbetimi hayır eyle. Son nefesimde Kelime-i tevhid söylememi nasip eyle. Ölmüşlerimi af ve mağfiret eyle. Duaların geri çevrilmeyeceği bu mübarek günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri Rahmetinden mahrum bırakmasın hayırlı cumalar inşallah.

Cuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Cuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Cuma mesajları 2018 (Resimli Cuma mesajları)

Rus savaş gemisi, Çanakkale Boğazı’ndan geçtiÇanakkale Boğazı'ndan geçen Rus Donanması'na ait 913 borda numaralı mayın tarama gemisi 'Kovrovets', Ege Denizi'ne doğru yol aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet