Geri Dön

Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere il il namaz vakitleri

Cuma namazı saat kaçta kılınacak sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan cuma gününde kılınacak olan farz namazı kaçırmak istemeyen binlerce vatandaş ikamet ettikleri illerdeki namaz vakitlerini araştırmaya devam ediyor. Cuma namazı vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. Peki Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

Cuma namazı bugün saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere il il namaz vakitleri

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan cuma gününde kılınacak olan farz namaz öncesinde binlerce müslüman ikamet ettikleri illerdeki namaz vakitlerini araştırmaya devam ediyor. Müslümanların bayramı olan cuma gününde kılınacak olan farz namazın vakitleri Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. Diyanet tarafından belirlenen cuma namazı vakitlerine haberimizin içerisinden ulaşabilrisiniz. İşte il il cuma namazı vakitleri...

İSTANBUL CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

İstanbul'da bugün öğle ezanı 12.53'te okunacak.

ANKARA CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

23 Ekim Ankara'da öğle vakti 12.38'de oluyor.

İZMİR CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

İzmir'de öğle vakti 13.01'de.

İL İL CUMA NAMAZI VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Polisle çatışmaya girip kaçan şahıs yakalandıKonya'da kendisini gözaltına almaya gelen polis ile girdiği çatışmada yara almadan yakalanan Hamza T. (23), adliyeye sevk edildi. Poliste 35 suçtan kaydı bulunan Hamza T.'nin salı günü sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettiği için polis tarafından durdurulmak istendiği ancak ekip otosuna ateş edip, kaçtığı ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet