Geri Dön

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir il il Cuma namazı vakitleri...

Cuma namazı saat kaçta sorusu namaz vaktinin yaklaşmasının ardından araştırmalar devam ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan cuma namazı vakitleri bulundukları illerde cuma namazı kılacak olan vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle uzun bir süredir camilerde cemaat ile cuma namazı kılınamamıştı. Normalleşme sürecinin ardından camilerde cemaat ile cuma namazı avlularda ve mescitlerde kılınmaya başladı. Peki Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir cuma namazı saatleri...

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İstanbul, Ankara, İzmir il il Cuma namazı vakitleri...

İslam aleminde çok özel bir yere sahip olan cuma gününde yüz binlerce müslüman camileri doldurup taşıracak. Kılınacak olan cuma namazının ardından eller semaya açılacak ve dualar edilecek. Koronavirüs nedeniyle uzun süredir cemaatle namaz kılınması yasaklanmış bir süre camilerde cuma namazı kılınamamıştı. Bu süreçte Öğle namazını evde kılmanın yeterli olacağı Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından duyurulmuştu. Normalleşme adımlarının atılmasının ardından cuma namazı camilerde cemaatle sosyal mesafe kuralarına uyularak kılınmaya başlandı. Peki Cuma namazı bugün saat kaçta? İl il cuma namazı vakitleri..

CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

İSTANBUL CUMA NAMAZI VAKTİ

İstanbul'da cuma namazı 13:13'de kılınacak

ANKARA CUMA NAMAZI VAKTİ

Ankara'da Cuma namazı bugün 12:58'de kılınacak

İZMİR'DE CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?

İzmir'de cuma namazı 13:21'de kılınacak

İL İL CUMA NAMAZI VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: 4 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta bulunan Zap bölgesinde tespit edilen 4 PKK'lı teröristin düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakanlık, teröristlerin vurulma anına yönelik görüntüleri de paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber