Geri Dön
GündemCumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman saat kaçta açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman saat kaçta açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gün içerisinde açıklama yapılacağı duyuruldu. Telekonferans yöntemi ile tüm bakanlar ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bakanları ile görüşmesinin ardından bir açıklama yapacağı duyuruldu. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman saat kaçta açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman saat kaçta açıklama yapacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan 15:00'de başlayan kabine toplantısının ardından açıklama yapacak. Telekonferans yöntemi ile tüm bakanlar ile görüşecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kabine toplantısının sona ermesinin ardından alınan karar veya kararları bildirmek için yeni bir açıklama yapacak. Peki Cumhurbaşkanı Erdoğan ne zaman saat kaçta açıklama yapacak?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SAAT KAÇTA AÇIKLAMA YAPACAK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısının hemen ardından bir açıklama yapacak. Açıklamanın saati için ise net bir saat verilmedi

 

İki bina çökme riski nedeniyle boşaltıldıİstanbul Sultangazi'de iki binada akşam saatlerinde gelen sesler ve çatlaklar nedeniyle vatandaşlar tarafından boşaltıldı. Yapılan incelemelerde inşaat çalışması yapıldığı sırada 5 katlı binanın temelinin altının boşaldığı görüldü. İki binada oturanlar tedbir amaçlı olarak Sultangazi Belediyesi tarafından otele yerleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet