Geri Dön

Danilo Zanna Şef kimdir? Kaç yaşında ve eşi kim?

Survivor'da bu akşam MasterChef jüri üyeleri yer alacak. Yarışmacılar yemek yapacak, jüri üyeleri onları yönlendirecek. Danilo Şef ise her zamanki gibi esprileriyle yarışmaya renk katacak. Peki, Danilo şef kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Danilo Zanna Şef kimdir? Kaç yaşında ve eşi kim?

Survivor'da bu akşam eğlenceli bir bölüm izleyicileri bekliyor. MasterChef Jüri üyeleri, Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef yarışmaya bağalanacak ve yarışmacılar yemek yaparken onlar da komut verecek. Jüri üyelerinin biyografileri bir kez daha gündem olacak. Bu isimlerin başında ise Danilo Şef geliyor. Peki, Danilo Şef kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

DANİLO ZANNA KİMDİR?

İtalya 1982 doğumlu Zanna, aile restoranlarında çalışarak şeflik kariyerine başladı. İtalyda’da Gastronomi okudu. Türkiye’ye yerleşip kendi restoranını açtı. Çeşitli TV programlarında şeflik yapmaya başladı. Tematik bir kanalda kendi yemek programını hazırladı.

İstanbul Culinary Enstitute’de İtalyan yemekleri workshopları hazırladı ve gastronomi öğrencilerine danışmalık yaptı.

Türkiye'ye yerleştikten sonra İtalyan ve Türk Mutfağını harmanladığı bir restorant açtı. Daha sonra televizyon programlarında yer almaya başlayarak ilk defa “Zahide ile Hayata Yetiş” adlı programda yardımcı yemek şefi olarak yer aldı.

Planet Mutfak televizyon kanalında kendisinin hazırlayıp sunduğu “İtalyan İşi” adlı yemek programıyla oldu. Türkiye'de farklı ülkelerin restorant kültürüne yer veren Kadir Has Üniversitesi İstanbul Mutfağı Enstitüsü'nde Enstitute’de İtalyan yemekleri üzerinde çalışmalar yapmıştı.

2015'ten itibaren ATV Kanalı'nda yayınlanan "Elin Oğlu" ve NTV'de kendisinin hazırlayıp sunduğu "Lezzetin Şarkısı" adlı programlarla ekranlara geldi.

Gupse Özay'ın Görümce filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

DANİLO ZANNA KİMİNLE EVLİ?

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Bir oğulları vardır.

Camilerde 74 gün sonra ilk Cuma namazı kılındıCorona virüs salgını tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta cemaatle namaza kapatılan camiler bugün cuma namazıyla birlikte açıldı. Camilerin yanı sıra meydan ve stadyumlar başta olmak üzere açık alanlarda da kılınıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber