Geri Dön

Deniz Baysal kimdi, aslen nereli? Deniz Baysal filmleri

Güzel oyuncu Deniz Baysal, birçok TV dizisinde rol aldı. Kariyerine Derin Sular ve Bitmeyen Şarkı dizileri ile başlayan Deniz Baysal bundan sonraki süreçte ekranda daha fazla yer almaya başladı. Son olarak Söz dizisinde Savcı Derya Duman karakterine hayat veren Deniz Baysal kimdir?

Deniz Baysal kimdi, aslen nereli? Deniz Baysal filmleri

Birçok dizide rol alan Deniz Baysal TV kariyerine Bitmeyen Şarkı ve Derin Sular dizileri ile adım attı. Güzel oyuncu Deniz Baysal bu sürecin ardından ekranlarda çok daha fazla yer almaya başladı. Son olarak Söz dizisinde Savcı Derya Duman karakterine hayat veren Deniz Baysal izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Peki Deniz Baysal kimdir?

DENİZ BAYSAL KİMDİR?

Deniz Baysal (d. 5 Nisan 1991, İzmir), Türk oyuncu.

Eğitimi

Son ve ortaokul öğrenimini Karşıyaka İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi'nden mezun oldu. 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu'nda görev aldı. Şu an Celal Bayar Üniversitesinde Uluslararası Ticaret okumaktadır

Kariyeri

İlk olarak Derin Sular, Bitmeyen Şarkı, Babalar ve Evlatlar gibi bazı dizilerde roller aldı. Aşk Ekmek Hayaller adlı dizide canlandırdığı "Karaca Yılmaz" rolü ile tanınmaya başladı. 2014 yaz ayında başlayan Kaçak Gelinler adlı dizide canlandırdığı Kainat Gencer karakteri ile geniş bir hayran kitlesi kazandı. Show TV'de başlayan Beyaz Yalan adlı dizide birbirine sadece yüz olarak benzeyen, karakterleri ve yaşamları tamamen farklı Alara Korel ve Melek Yılmaz adlı iki genç kızı canlandırmıştır.

FİLMOGRAFİ

2011- Bitmeyen Şarkı
2011- Derin Sular
2012- Babalar ve Evlatlar
2012- Kayıp Şehir
2013- Aşk Ekmek Hayaller
2014-15- Kaçak Gelinler
2015- Can Bedenden Çıkmayınca
2015- Beyaz Yalan
2016- Sevda Kuşun Kanadında
2016- Sol Şerit (Sinema Filmi)
2016- Rüzgarın Kalbi
2017-18- Fazilet Hanım ve Kızları
2018- Söz

Yüzlerce araç çürüyor! Değeri 'yok artık' dedirttiManisa'da yediemin depolarında bulunan araçlar, sahipleri tarafından alınmayınca, çürümeye terk edildi. Sadece bir depoda 600'ün üzerinde otomobil ve motosiklet bulunurken, çürüyen araçların toplam piyasa değeri ise dudak uçuklatıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet