Geri Dön

Son dakika... Nerede kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Son dakika haberine göre Malatya'nın Pütürge ilçesinde 21:06'da 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Meydana gelen depremin büyüklüğü AFAD tarafından 5.0 olarak açıklanırken Kandilli Rasathanesi tarafından yapılan açıklamada depremin büyüklüğü 5.3 olarak açıklandı. Deprem Malatya'nın yanı sıra Elazığ, Diyarbakır ve Şanlıurfa, Adıyaman gibi birçok ilde deprem hissedildi. Malatya'da meydana gelen 5. büyüklüğündeki depremin ardından bölgede birçok artçı sarsıntı meydana geldi.

Son dakika... Nerede kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Türkiye'de depremler meydana gelmeye devam ediyor. Ocak ayında başlayan deprem dalgası Elazığ ve Manisa'nın yanı sıra İstanbul'da geçtiğimiz yıl içerisinde yaşanmıştı. Türkiye'de meydana gelen depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Son olarak Malatya'nın Pütürge ilçesinde 5.0 büyüklüğünde 21:06'da bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 7 km derinliğinde meydana geldi.

Malatya'da meydana helen deprem Diyarbakır, Elazığ gibi çevre illerde de hissedildi. Deprem Türkiye saati ile 21:06'da meydana geldi. Depremin merkez üssü AFAD, Kandilli Rasathanesi tarafından Pütürge olarak açıklandı.

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Son dakika... Nerede kaç şiddetinde deprem oldu AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

TBMM Başkanı Şentop'tan teşekkür konuşmasıAK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop, yeniden TBMM Başkanı seçildiTBMM Başkanı Mustafa Şentop: "Yüce Meclisin ve kıymetli milletvekillerinin destek ve takdiriyle seçildiğim bu şerefli görevi yürütürken, bu vazifeyi üstlendiğim süre zarfında, Türkiye'nin ali menfaatlerini, milletimizin hukukunu, sivil siyasetin ve demokrasimizin sıhhatini, yüce Meclisimizin izzet ve itibarını korumak için bütün gücümle çalışacağım ve uygulamalarım daima azami bir dikkatle bu istikamette olacaktır."

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber