Kandilli Rasathanesi

Kandilli Rasathanesi

Son dakika kandilli rasathanesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kandilli rasathanesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kandilli rasathanesi haber sayfamızda...

Kandilli Rasathanesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.773 kandilli rasathanesi haberi bulunmuştur.
DEPREM SON DAKİKA 28 Şubat Son Depremler Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
DEPREM SON DAKİKA 28 Şubat Son Depremler Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Az önce deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?Deprem haberleri... Son dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. Bulunduğu bölgede ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde ve derinliğinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 28 Şubat 2024 son depremler listesi.
28.02.2024Bilgi Rehberi
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı'
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı'Son 6 gün içinde merkez üssü Bursa olan 12 deprem kaydedildi. Bu depremlere ek olarak Gemlik'te de 9 sarsıntı Kandilli Rasathanesi verilerine yansıdı. Geçtiğimiz günlerde Bursa'da bulunan yeni fayın bu depremlere etkisi olup olamayacağı ise akıllarda yeni soru işaretleri oluşturdu. 2 uzman, konuyu Milliyet.com.tr'ye açıkladı.
28.02.2024Gündem
Gemlik’te peş peşe depremler! Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan ‘7 ve üstü’ açıklaması
Gemlik’te peş peşe depremler! Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan ‘7 ve üstü’ açıklamasıBursa’da 23 Şubat'ta 4.1, 25 Şubat’ta ise 3.4 büyüklüğünde peş peşe depremler meydana geldi. Konuya ilişkin Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan uyarı geldi. Prof. Dr. Görür, “kesinlikle 7 ve üstü bir depreme dayanamaz” dedi.
27.02.2024Gündem
Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi
Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildiÇanakkale'de saat 16.09 sıralarında bir deprem meydana geldi. AFAD verileri paylaşırken depremin İstanbul ve çevre illerde de hissedildiği bildirildi.
27.02.2024Haberler
DEPREM HABERLERİ 2024 | SON DEPREMLER SON DAKİKA Kandilli Rasathanesi/AFAD: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
DEPREM HABERLERİ 2024 | SON DEPREMLER SON DAKİKA Kandilli Rasathanesi/AFAD: Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?Son dakika son depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncelleniyor. Bulunduğu bölgede deprem olup olmadığını kontrol eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu görebiliyor. Çanakkale Biga'da 4.6 şiddetinde deprem meydana geldi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 27 Şubat son depremler listesi.
27.02.2024Bilgi Rehberi
Son dakika... Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi
Son dakika... Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildiÇanakkale'de saat 16.09 sıralarında bir deprem meydana geldi. AFAD verileri paylaşırken depremin İstanbul ve çevre illerde de hissedildiği bildirildi.
27.02.2024Gündem
DEPREM SON DEPREMLER: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi/AFAD | Şimdi deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
DEPREM SON DEPREMLER: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi/AFAD | Şimdi deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?Son Depremler Listesi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulunduğu bölge ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 26 Şubat 2024 son depremler listesi.
26.02.2024Bilgi Rehberi
Kars'ta 3.8 büyüklüğünde deprem
Kars'ta 3.8 büyüklüğünde depremKandilli Rasathanesi Kars'ta 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.
26.02.2024Gündem
Son dakika... Bursa'da 3.4 büyüklüğünde bir deprem daha!
Son dakika... Bursa'da 3.4 büyüklüğünde bir deprem daha!Kandilli Rasathanesi merkez üssü Bursa Gemlik'te saat 16.43 sıralarında bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
25.02.2024Gündem
Son dakika... Van'da 3.9 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Van'da 3.9 büyüklüğünde depremAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Van’da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.
25.02.2024Gündem
Muğla'da korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu
Muğla'da korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu Muğla Bodrum'da 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremi Kandilli Rasathanesi sosyal medya hesabından duyurdu. Yerin 8.3 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem kısa süreli paniğe neden oldu.
24.02.2024Gündem
KARABÜK SON DEPREMLER: Karabük'te deprem mi oldu? Karabük'te son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
KARABÜK SON DEPREMLER: Karabük'te deprem mi oldu? Karabük'te son 24 saatte meydana gelen depremler listesiKarabük il ve ilçelerinde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, depremin merkez üssü, enlem ve boylam bilgileri gibi birçok bilgi vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Karabük'te en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
24.02.2024Bilgi Rehberi
YALOVA SON DEPREMLER 2024: Yalova'da deprem mi oldu? Yalova'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
YALOVA SON DEPREMLER 2024: Yalova'da deprem mi oldu? Yalova'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiSon yıllarda Türkiye'de meydana gelen depremler, ülkemizin deprem kuşağında bulunmasından kaynaklanan doğal afetler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, 2024 yılında Yalova'da meydana gelebilecek olası depremlerle ilgili olarak deprem haritaları ve son depremler incelenmektedir. Yalova, Marmara Bölgesi'nde yer alması sebebiyle deprem riski taşıyan bir ilimizdir. Yüksek derecede deprem tehlikesi içeren bu bölgede, 2024 yılında da depremlerin meydana gelebileceği öngörülmektedir. Son dönemde yaşanan depremler göz önüne alındığında, Yalova'nın da deprem riski altında olduğu açıkça görülmektedir. Bu nedenle, bölgede yaşayanlar ve ilgililer tarafından deprem önlemleri alınması büyük önem taşımaktadır. Deprem haritalarının ve son deprem raporlarının düzenli takip edilmesi, yapılacak planlamaların ve alınacak tedbirlerin daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olacaktır. Yalova'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024Bilgi Rehberi
ARDAHAN SON DEPREMLER: Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ARDAHAN SON DEPREMLER: Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiArdahan'da meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki, Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saat içerisinde nerede deprem meydana geldi? İşte Ardahan son depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
BARTIN SON DEPREMLER: Bartın'da deprem mi oldu? Bartın'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
BARTIN SON DEPREMLER: Bartın'da deprem mi oldu? Bartın'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiSon dakika güncel deprem listesi! Bartın'da yaşayanlar depremleri anbean AFAD ve Kandilli'den takip ediyor. Sismik açıdan hareketli olan ülkemizin anlık olarak çeşitli noktalarında büyük, küçük sarsıntılar meydana geliyor. Bu nedenle vatandaşlar ise yaşadıkları illerde son dakika deprem oldu mu merak ediyor. Bartın'da az önce deprem oldu mu? Bartın son depremler Milliyet.com.tr'de...
24.02.2024Bilgi Rehberi
ŞIRNAK SON DEPREMLER: Şırnak'ta deprem mi oldu? Şırnak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ŞIRNAK SON DEPREMLER: Şırnak'ta deprem mi oldu? Şırnak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesiŞırnak'ta deprem mi oldu? sorusunun cevabı merak ediliyor. Son depremler listesi gündemde yakından takip ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son olan depremler listesini paylaşıyor. İşte son dakika Şırnak depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
BATMAN SON DEPREMLER: Batman'da deprem mi oldu? Batman'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
BATMAN SON DEPREMLER: Batman'da deprem mi oldu? Batman'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiTürkiye, Doğu Anadolu Fay Hattı üzerinde bulunması sebebiyle sıklıkla depremlere maruz kalmaktadır. Batman da bu deprem riski altında olan illerimizden biridir. Son dönemde Batman'da da birkaç deprem meydana gelmiştir. Örneğin, 2023 yılında 4.6 büyüklüğünde bir deprem yaşanmıştır. Bu deprem, Batman ve çevresinde hissedilmiş ve halk arasında kısa süreli bir panik yaratmıştır. Batman'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024Bilgi Rehberi
KIRIKKALE SON DEPREMLER: Kırıkkale'de deprem mi oldu? Kırıkkale'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
KIRIKKALE SON DEPREMLER: Kırıkkale'de deprem mi oldu? Kırıkkale'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesiKırıkkale il ve ilçelerinde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, depremin merkez üssü, enlem ve boylam bilgileri gibi birçok bilgi vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Kırıkkale'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
24.02.2024Bilgi Rehberi
AKSARAY SON DEPREMLER: Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
AKSARAY SON DEPREMLER: Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiAksaray'da meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki, Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saat içerisinde nerede deprem meydana geldi? İşte Aksaray son depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
YOZGAT SON DEPREMLER: Yozgat'ta deprem mi oldu? Yozgat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
YOZGAT SON DEPREMLER: Yozgat'ta deprem mi oldu? Yozgat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesiSon depremler listesi son dakika gelişmeleri merak ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son olan depremler listesini paylaşıyor. Yozgat'ta deprem olup olmadığı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Yozgat'ta deprem mi oldu? İşte son dakika Yozgat depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
ŞANLIURFA SON DEPREMLER 2024: Şanlıurfa'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? Şanlıurfa'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ŞANLIURFA SON DEPREMLER 2024: Şanlıurfa'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? Şanlıurfa'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiTürkiye, tarihi boyunca deprem kuşağında bulunması sebebiyle sıklıkla depremlerle karşı karşıya kalmaktadır. Son dönemde yaşanan depremler arasında 2024 yılında Şanlıurfa'da meydana gelen depremler de yer almaktadır. Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin önemli illerinden biri olup, deprem riskine sahip bir şehirdir. Şanlıurfa'da gerçekleşen depremler, genellikle bu bölgedeki aktif fay hatlarından kaynaklanmaktadır. Bu fay hatlarından kaynaklanan depremler, yerel halkın yaşantısını etkilemekte ve bölgede bazı yıkımlara yol açabilmektedir. Son depremlere ilişkin olarak, Şanlıurfa'da 2024 yılında meydana gelen depremlere ilişkin haritalar ve bilgiler, ilgili kurumlar tarafından yayımlanmaktadır. Bu haritalar ve bilgiler, ilgili bölgelerdeki mülkiyet sahipleri, yerel yönetimler ve afet yönetimi kurumları tarafından takip edilmektedir. Şanlıurfa'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024Bilgi Rehberi
TRABZON SON DEPREMLER: Trabzon'da  deprem mi oldu? Trabzon'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
TRABZON SON DEPREMLER: Trabzon'da deprem mi oldu? Trabzon'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiTrabzon'da meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki, Trabzon'da deprem mi oldu? Trabzon'da son 24 saat içerisinde nerede deprem meydana geldi? İşte Trabzon son depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
TOKAT SON DEPREMLER: Tokat'ta deprem mi oldu? Tokat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
TOKAT SON DEPREMLER: Tokat'ta deprem mi oldu? Tokat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesiTokat son depremler ilde yaşayanlar tarafından takip ediliyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen depremin ne zaman, nerede olacağı bilinmediğinden uzmanlar, şiddetli sarsıntılara hazırlıklı olunması ve önlem alınması konusunda uyarılarda bulunuyor. Ülkemiz aktif fay hatları üzerinden bulunduğu için her an deprem yaşanabiliyor. ''Tokat'ta deprem mi oldu, az önce Tokat'ta kaç şiddetinde deprem oldu?'' soruları da bölge halkının sıklıkla yönelttiği sorulardan oldu. İşte, Tokat son dakika depremler...
24.02.2024Bilgi Rehberi
TEKİRDAĞ SON DEPREMLER: Tekirdağ'da deprem mi oldu? Tekirdağ'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
TEKİRDAĞ SON DEPREMLER: Tekirdağ'da deprem mi oldu? Tekirdağ'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesiSon depremler listesi araştırılan konular arasında yer alıyor. Tekirdağ'da yaşayanlar ise " Tekirdağ'da deprem mi oldu?" sorusunun cevabını araştırıyorlar. İşte Tekirdağ son depremler listesi...
24.02.2024Bilgi Rehberi
SİNOP SON DEPREMLER: Sinop'ta deprem mi oldu? Sinop'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
SİNOP SON DEPREMLER: Sinop'ta deprem mi oldu? Sinop'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesiÜlkemizde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. Sinop il ve ilçelerinde son 24 saat içerisinde meydana gelen depremler bölgede yaşayan vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Sinop'ta en son ne zaman deprem oldu?
24.02.2024Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kandilli Rasathanesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.