Geri Dön

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu 15 Ekim? Son depremler sorgula AFAD - Kandilli

Son dakika deprem haberleri gelmeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını sorgulamak için internette son depremler listesini sorguluyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 15 Ekim AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayınlanan son depremler listesi.

Deprem mi oldu, nerede deprem oldu 15 Ekim? Son depremler sorgula AFAD - Kandilli

Deprem oldu mu, nerede deprem oldu? 15 Ekim son dakika deprem haberleri araştırılıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar deprem listesini internet üzerinden kolaylıkla sorgulayabiliyor.

SON DEPREMLER 15 EKİM 2020

Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre Akdeniz'de saat 01.22'de 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 7.8 km.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber