Geri Dön

Deprem mi oldu? Son depremler neler? (30 Nisan)

Elazığ ve Muğla depremle korkuttu. Saat 11.45'te Elazığ 4.2 ile Muğla ise az önce 4.5 büyüklüğünde depremle sarsıldı. Deprem korku yaratırken 'Deprem mi oldu? Son depremler neler?' soruları sorulmaya başlandı.

Deprem mi oldu? Son depremler neler? (30 Nisan)

Son birkaç gündeür depremler sıklaşmış durumda... Bugün özellikle Muğla ve Elazığ'daki depremler büyük panik yarattı. Bu deplremler sonrası bir kez daha son depremler listesi kontrol edlmek istenirken 'Deprem mi oldu?' soruları sıklaştı.

MUĞLA'DA DEPREM

Avrupa Akdeniz Sismoloji Merkezi'nden (EMSC) gelen son dakika açıklamasına göre; Muğla'da merkez üssü Ula olan 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 13.09'da gerçekleşen depremin derinliği 3.4 kilometre olarak ölçüldü.

AFAD'ın yaptığı açıklamada ise Muğla'nın Ula ilçesinde saat 13.09'te 4.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyuruldu.

ELAZIĞ'DA DEPREM

Elazığ, Sivrice'de saat 11.45'te 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. AFAD'ın geçtiği verilere göre, depremin derinliği 12.55 kilometre olarak ölçüldü.

Cep telefonun bataryası patladı, yanmaktan son anda kurtulduHATAY'da cep telefonu bataryasının değişimi sırasında, bataryanın patlaması sonucu telefonu getiren kişinin kıyafeti alev aldı. Refleksle üzerindeki kıyafeti çıkaran kişi, yanmaktan son anda kurtuldu. Bu anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet