Geri Dön

DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS ek tercihlerinde son gün...

DGS ek yerleştirme tercihlerinde son gün geldi çattı. 2018 DGS ek yerleştirme tercih işlemleri bugün itibariyle resmen sona eriyor. Öğrencilerin gözü kulağı artık DGS ek yerleştirme sonuçlarına çevrildi. Peki DGS ek yerleştirme tercihleri ne zaman yapılacak ve DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? DGS ek tercihlerinde son gün...

2018-DGS Ek Yerleştirme tercih işlemleri, 11 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında aday tarafından, bireysel olarak, ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleri kullanılarak elektronik ortamda yapılacağı duyurulmuştu. Bugün sona erecek olan DGS ek tercihlerin sonuçları ise merak konusu oldu. DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS EK TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

21 Temmuz 2018 tarihinde yapılan DGS'nin ilk yerleştirme sonuçları açıklanmıştı. DGS ek tercih işlemleri ise 11 - 16 Ekim tarihleri arasında alınmaya devam ediyor. 2018 DGS ek yerleştirme sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli değil.

DGS EK TERCİH YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

800 yıllık madenden yılda 150 bin ton tuz çıkarılıyorNevşehir'in Gülşehir ilçesindeki 800 yıllık madenden çıkarılan 150 bin ton kaya tuzu, yurt içi ve yurt dışında talep görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber