Geri Dön

DGS sınav yerleri sorgulama | DGS 2020 ne zaman yapılacak?

DGS sınav giriş belgeleri yayımlandı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan DGS'nin sınav giriş yerleri belli oldu. Adaylar sınav giriş belgelerini ÖSYM AİS aracılığı ile görüntüleyebilecek. Peki, DGS ne zaman yapılacak?

DGS sınav yerleri sorgulama | DGS 2020 ne zaman yapılacak?

ÖSYM tarafından uygulanacak olan DGS'ye çok az bir zaman kaldı. Sınava girecek adaylar için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sınav giriş belgeleri ise 29 Temmuz'da erişime açıldı. Peki sınav ne zaman?

DGS SINAV GİRİŞ YERLERİ ERİŞİME AÇILDI

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile edinebileceklerdir.

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

DGS 2020 NE ZAMAN YAPILACAK?

Dikey Geçiş Sınavı 2020 9 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak. Sınav 10.15'te başlayacak 150 dakika sürecek.

Konya'da pes dedirten intihar girişimi!Konya’da yaşadığı ailevi sorunlar nedeniyle bir mağazanın çatısına çıkan Metin O. (44), 1,5 saat süren ikna çabası sonuç vermeyince İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Fatih Anamur ile görevli polisler tarafından kolundan yakalanarak, etkisiz hale getirildi. İntihar girişimini vatandaşlar ise, coronavirüs salgınına rağmen film izler gibi izleyip, sosyal medyadan canlı yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber