Geri Dön

Doğurduğu bebeğini kucağına alamadan koronavirüse yenildi

Sakarya'nın Karasu ilçesinde doğumuna 3 gün kala koronavirüse yakalanarak tedavi altına alınan Nagihan Kadı, dünyaya getirdiği bebeği Nehir’i kucağına alamadan hayatını kaybetti.

Doğurduğu bebeğini kucağına alamadan koronavirüse yenildi

Sakarya Karasu'da yaşayan Nagihan Kadı, doğumuna 3 gün kala koronavirüs  (23) testi pozitif çıkınca tedaviye alındı. Nagihan Kadı, doğumun ardından fenalaşarak yoğun bakıma alındı. Virüsün ciğerlerini sarması ile birlikte durumu daha da ağırlaşan Nagihan Kadı’nın tedavisine İstanbul’da özel bir hastanede devam edildi. Kadı’nın hayatını kurtarabilmek için son çarenin kök hücre tedavisi olduğu belirtilerek tedavisi için kampanya başlatıldı.

Yaklaşık 2 haftadır tedavi gören Nagihan Kadı, yapılan tüm müdahalelere rağmen bebeği Nehir’i kucağına alamadan yaşam savaşını kaybetti. Nagihan Kadı dün Karasu’da toprağa verildi.

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet