Geri Dön
GündemDüğün fotoğrafı çekerken Tazı Kanyonu'ndan düştü!

Düğün fotoğrafı çekerken Tazı Kanyonu'ndan düştü!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Tazı Kanyonu'na, gelin ve damadın düğün fotoğrafını çekmeye giden E.İ.A. (23), dengesini kaybedip, 30 metrelik uçurumdan düştü. Yaralanan genç Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürüldü.

Düğün fotoğrafı çekerken Tazı Kanyonu'ndan düştü!

Yerli ve yabancı turistlerin hatıra fotoğrafı çektirdiği Tazı Kanyonu, son dönemde çiftlerin de düğün fotoğrafı çektirmek için uğrak yeri haline geldi.

Gelin ev damadın düğün fotoğrafını çekmek için Tazı Kanyonu'na gelen E.İ.A., anlık dikkatsizlikle 30 metrelik yükseklikten uçuruma düştü. İhbarla bölgeye sağlık, jandarma, Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi ve AFAD ekipleri sevk edildi. E.İ.A., çevredekiler ile jandarma ve itfaiye görevlileri tarafından düştüğü yerden çıkarıldı.

Hafif yaralanan E.İ.A., ambulans helikopterle alınıp, AÜ Hastanesi'ne götürüldü. E.İ.A.'nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Otobüsten inmeyen koronavirüs hastası kadını polis indirdiKocaeli ile İstanbul arasında sefer yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait otobüse binen koronavirüs hastası bir kadın, sürücünün uyarısına rağmen araçtan inmeyince, perona gelen polis tarafından araçtan indirildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler