Geri Dön
GündemDüğün yasakları ne zaman kalkacak? Düğün, nişan, kına gecesi salonları ne zaman açılacak?

Düğün yasakları ne zaman kalkacak? Düğün, nişan, kına gecesi salonları ne zaman açılacak?

Düğün salonları ne zaman açılacak? Düğün, nişan, kına gecesi yasakları ne zaman sona erecek? Kabine Toplantısı öncesi yeni normalleşme gündemi ile birlikte düğün salonları ile ilgili geçerli olan yasakların sona erip ermeyeceği de merak ediliyor. Düğünlerini erteleyenler ya da düğün için tarih belirlemek isteyen çiftler düğün yasakları ile ilgili son dakika gelişmeleri araştırıyor.

Düğün yasakları ne zaman kalkacak? Düğün, nişan, kına gecesi salonları ne zaman açılacak?

Son Dakika: Düğünler serbest mi? Dünya evine girecek olan çiftler düğün, nişan, kına gecesi yasakları ile ilgili son gelişmeleri merak ediyor. Yeni normalleşme kararları kapsamında düğünler de serbest olacak mı? Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları merak ediliyor. Düğünler ile ilgili bir gelişme yaşanacak mı kritik toplantı sonrası kesinleşecek.

DÜĞÜN SALONLARI, NİŞAN SALONLARI NE ZAMAN AÇILACAK?

Düğün salonlarının açılış tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Koronavirüs salgınının seyrini kontrol altında tutmak ve vaka sayılarında düşüş yaşanması için düğün salonlarının kapalı tutulması kararı devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan en son açıklamasında "Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesiyle birlikte daha önce de yaptığımız gibi elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız ama her bireyin kendi tedbirlerini sıkı bir şekilde uygulamaya devam etmesi şarttır." ifadesini kullanmıştı.

Kabine Toplantısının ardından yeni normalleşme ile ilgili açıklamalar yapılacağı tahmin ediliyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tunca Nehri çöplüğe döndü, vatandaşlar isyan ettiEdirne'de yaşanan kuraklıkla birlikte debisi düşen Tunca Nehri’nin rengi yeşile büründü, yüzeyinde çöp öbekleri oluştu. Bölgede yaşayan bir vatandaş görüntülere isyan ederek, "İstanbul'dan ve çevre illerden gelenler oluyor, utanıyoruz. Buraya balık tutmaya geliyorum ve sabahları bazen temizlik yapıyoruz ama yine atılan atıklarla aynı hale geliyor" ifadelerine yer verdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler