Geri Dön
GündemDüğünler yasak mı? Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Asker Uğurlaması ne zaman yapılacak?

Düğünler yasak mı? Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Asker Uğurlaması ne zaman yapılacak?

Yeni normalleşme takvimi ile düğün salonları açıldı mı? Düğün, nişan, kına gecesi yapmak için yasakların kalkmasını bekleyen çiftler İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan son genelgeyi araştırıyor. Kademeli normalleşme genelgesi ile birlikte düğün salonları açıldı mı? Düğünler ne zaman yapılacak? İşte son gelişmeler...

Düğünler yasak mı? Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Asker Uğurlaması ne zaman yapılacak?

Düğün yasakları kalktı mı? Düğün salonları açıldı mı? Yeni normalleşme takvmi ile birlikte düğün, nişan, kına gecesi gibi etkinliklerin yapımına başlanacak mı? Evlenecek çiftler yasakların kalkmasını bekliyor.

KADEMELİ NORMALLEŞMEDE DÜĞÜN YAPILACAK MI?

Evlendirme işlemlerinin gerçekleştirilmesine devam edilmekle birlikte halen uygulanmakta olan nikah ve nikah merasimi şeklindeki düğünler ile nişan ve kına gibi etkinliklerin yapılmaması uygulaması, 1 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir.

DÜĞÜN, NİŞAN, KINA NE ZAMAN YAPILACAK?

Kademeli açılma süreci içerisinde düğün, nişan, taziye, asker uğurlama gibi organizasyonlara vaka sayılarının daha da düşmesinden sonra izin verilmesi bekleniyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
20 milyon liralık mücevheri rezervuarın içine saklamışlarNişantaşı'nda bir kuyumcudan yaklaşık 20 milyon TL değerinde mücevheri silah zoruyla çalan iki kişi yakalandı. Sırbistan vatandaşı oldukları öğrenilen şüphelilerin çaldıkları eşyaları kaldıkları otelde duvarın içine monteli olan rezervuarın içine saklandıkları ortaya çıktı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler