Normalleşme

Normalleşme

Son dakika normalleşme haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan normalleşme gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan normalleşme haber sayfamızda...

Normalleşme

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.910 normalleşme haberi bulunmuştur.
ÖZEL | Ali Koç'tan Şanlıurfa dönüşü U19 takımına tebrik! 'Tarihe geçtiniz'
ÖZEL | Ali Koç'tan Şanlıurfa dönüşü U19 takımına tebrik! 'Tarihe geçtiniz' Trendyol Süper Lig ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde şampiyonluk hedefleyen Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Milliyet'in Fenerbahçe muhabiri Senad Ok, sarı-lacivertlilerdeki son gelişmeleri aktardı.
8.04.2024 Fenerbahçe
'BoJ faiz artırmak için sonbaharı bekleyecek'
'BoJ faiz artırmak için sonbaharı bekleyecek' Japonya Merkez Bankası (BoJ) Politika Kurulu'nun eski üyelerinden Makoto Sakurai, BoJ'un faiz oranlarını yeniden artırıp artırmamayı düşünmeden önce muhtemelen sonbahara kadar bekleyeceğini söyledi.
4.04.2024 Uzmanpara
'Japon tahvillerine yatırımcı ilgisi artabilir'
'Japon tahvillerine yatırımcı ilgisi artabilir' Pacific Investment Management Co'ya (Pimco) göre Japonya Merkez Bankası'nın (BoJ) politika değişikliğinin potansiyel ölçeği bazılarının beklediğinden daha fazla olabilir ve daha önce menkul kıymetlerden uzak durmuş olabilecek yatırımcıların Japon tahvillerine olan ilgisinin yenilenmesine yol açabilir.
20.03.2024 Uzmanpara
Bakan Fidan'dan Güney Kafkasya vurgusu: 3 ülke için de ortak refah alanı olabilir
Bakan Fidan'dan Güney Kafkasya vurgusu: 3 ülke için de ortak refah alanı olabilir Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Bakü’de Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı Ilia Darchiashvili ile ortak basın toplantısına katılarak konuşma yaptı.
15.03.2024 Dünya
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Gabonlu mevkidaşı ile görüştü
TBMM Başkanı Kurtulmuş, Gabonlu mevkidaşı ile görüştü Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, İslam İşbirliği Parlamenter Asamblesi (İSİPAB) 18'inci Konferansı'na katılmak üzere gittiği Fildişi Sahili'nde ikili temaslarını sürdürüyor.
6.03.2024 Gündem
Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan peş peşe önemli görüşmeler
Meclis Başkanı Kurtulmuş'tan peş peşe önemli görüşmeler TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Fildişi Sahili Senato Başkanı Kandia Kamissoko Camara ile bir araya geldi.
5.03.2024 Gündem
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Türkiye demokrasisini çok daha güçlü hale getirelim
TBMM Başkanı Kurtulmuş: Türkiye demokrasisini çok daha güçlü hale getirelim Sakarya’da 28 Şubat programları çerçevesinde ‘Darbeler ve Dersler’ programına katılan TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, "Esasında hiç lafı eğip bükmeden söyleyebiliriz 1960 darbesinin arkasında da 1971 bir muhtırasının arkasında da 12 Eylül darbesinin arkasında da 28 Şubat'ın arkasında da 15 Temmuz'un arkasında da tüm darbelerin hepsinde dış güçler olmuştur. Dış güçler Türkiye'yi durdurmak istemiştir. Türkiye demokrasisini çok daha güçlü hale getirelim. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında şimdiye kadar bedeli en ağır şekilde ödenmiş bir demokrasiye sahip bir ülke olarak ikinci asrımızda çok daha güçlü bir ülke olacağız” dedi.
29.02.2024 Gündem
Necmi Asfuroğlu Arkeoloji Müzesi! Dünya çapında nadir bir örnek
Necmi Asfuroğlu Arkeoloji Müzesi! Dünya çapında nadir bir örnek Müzede 13 ayrı medeniyetin izlerini görmek mümkün. Gün yüzüne çıkan eserleri yerinde korumanın önemi, antik ile moderni bir araya getirip yaşayan bir mekân yaratma düşüncesi burada müze-otel konseptiyle hayat buluyor.
19.02.2024 Arkeoloji
KYB’yi çok uyardık gereğini yaparız
KYB’yi çok uyardık gereğini yaparız Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta yaptığı konuşmada “KYB yönetimini defalarca uyarmamıza rağmen terör örgütlerine kol kanat geriyor. Konu milli güvenliğimiz ise gereğini yaparız” dedi.
16.02.2024 Gündem
Gazzeli yetim çocuklara yardım eli
Gazzeli yetim çocuklara yardım eli Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kahire’de Mısır Cumhurbaşkanının eşi Entissar Amer ile bir araya geldi.
16.02.2024 Gündem
Türkiye 'ESSI' projesine katıldı! Almanlar duyurdu: Patriot ve Eurofighter uçakları masada
Türkiye 'ESSI' projesine katıldı! Almanlar duyurdu: Patriot ve Eurofighter uçakları masada Almanya Savunma Bakanı Boris Pistorious, Türkiye ve Yunanistan’ın Avrupa Gökyüzü Kalkanı Girişimi’ne (ESSI) katılacaklarını duyurdu. ABD’nin F-16’lara yeşil ışık yakması sonrasında Türkiye’nin şimdi de ESSI’ye katılacak olması, NATO müttefikleriyle bağları güçlendirecek önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.
15.02.2024 Dünya
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum BAE ve Mısır ziyareti dönüşü konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM ve Danıştay kararları, Irak'a yapılan ziyaretler, Erzincan'daki toprak kayması, F-16 alım süreci, yerel seçim ve gündemdeki diğer konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
15.02.2024 Haberler
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum
Erdoğan'dan AYM ve Danıştay açıklaması: Bu kararları hazmedemiyorum BAE ve Mısır ziyareti dönüşü konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, AYM ve Danıştay kararları, Irak'a yapılan ziyaretler, Erzincan'daki toprak kayması, F-16 alım süreci, yerel seçim ve gündemdeki diğer konularla ilgili açıklamalarda bulundu.
15.02.2024 Gündem
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü
Emine Erdoğan, Mısır'da Sisi'nin eşi Amer ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Mısır ziyaretinde eşlik eden eşi Emine Erdoğan Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi'nin eşi Entissar Amer ile bir araya geldi.
15.02.2024 Gündem
Aliyev'den Ermenistan açıklaması: Topraklarında hiçbir iddiamız yok
Aliyev'den Ermenistan açıklaması: Topraklarında hiçbir iddiamız yok Azerbaycan'da 7 Şubat’ta yapılan erken cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev yemin töreninde yaptığı konuşmada, “Bizim Ermenistan topraklarında hiçbir iddiamız yok ama onların da kendi iddialarını geri çekmeleri gerekiyor. Bize asılsız iddialarla şantaj yapmak onlara pahalıya mal olacaktır ve bunu herkes görmektedir. Ordumuz gücünü eğitimlerde, geçit törenlerinde değil, savaş alanlarında göstermiştir” ifadelerini kullandı.
14.02.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi tarafından törenle karşılanıyor.
14.02.2024 Haberler
Arap medyası Erdoğan'ın uçağı inmeden yazdı: Yeni bir bölgesel ittifak!
Arap medyası Erdoğan'ın uçağı inmeden yazdı: Yeni bir bölgesel ittifak! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahire ziyaretinin büyük bir değişimi temsil ettiğini ve normalleşmenin zirve noktası olduğunu belirten yayın organları, yeni bir bölgesel ittifakın ayak seslerine işaret etti.
14.02.2024 Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 yıl sonra Mısır'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi tarafından resmi törenle karşılandı.
14.02.2024 Gündem
Kira artışlarını durduracak üç formül!
Kira artışlarını durduracak üç formül! Kira fiyatlarında artışı durduracak 3 formül açıklandı. Peki yeni dönemde konut arzı nasıl artırılacak, vatandaşlara ödeme kolaylığı olacak mı? İşte detaylar...
13.02.2024 Ekonomi
Mısır’a 12 yıl aradan sonra tarihi ziyaret! Masada Gazze ve SİHA'lar var
Mısır’a 12 yıl aradan sonra tarihi ziyaret! Masada Gazze ve SİHA'lar var Mısır ile ilişkilerin normalleşmesi için atılan adımlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 14 Şubat’taki ziyaretiyle zirveye ulaşacak.
12.02.2024 Gündem
Enflasyon tahmini belli oldu! Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili açıklama
Enflasyon tahmini belli oldu! Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili açıklama Merkez Bankası Yeni Başkanı Fatih Karahan yılın ilk enflasyon raporunu açıkladı. Karahan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
8.02.2024 Haberler
Enflasyon tahmini belli oldu! Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili açıklama
Enflasyon tahmini belli oldu! Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili açıklama Merkez Bankası Yeni Başkanı Fatih Karahan yılın ilk enflasyon raporunu açıkladı. Karahan mevduat ve kredi faizleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
8.02.2024 Ekonomi
Son dakika: Başak Demirtaş'tan İstanbul kararı! DEM Parti'den açıklama geldi
Son dakika: Başak Demirtaş'tan İstanbul kararı! DEM Parti'den açıklama geldi DEM Parti'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olup olmayacağı tartışılan Başak Demirtaş, yazılı açıklama yaptı, kararını duyurdu.
7.02.2024 Gündem
Altında çarpıcı tahmin: Ekonomistler yatırımcıları uyardı
Altında çarpıcı tahmin: Ekonomistler yatırımcıları uyardı Borsada 9 bin puan seviyesine ramak kaldı. Endeks 8 bin 850 puan seviyesinin de üzerine çıkarak önemli bir eşiği aştı. Altın fiyatları ise kritik sınırı geçti. Peki piyasalarda hedef ne? Ekonomistler cevapladı.
7.02.2024 Ekonomi
Çağlayan’da hain saldırı! Teröristlerin asıl hedefi ortaya çıktı
Çağlayan’da hain saldırı! Teröristlerin asıl hedefi ortaya çıktı İstanbul Adliyesi önündeki polis noktasına iki terörist tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Çıkan çatışmada 2 terörist etkisiz hale getirildi, 1 vatandaş hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı. Olaya ilişkin dikkat çeken detaylar da ortaya çıktı.
7.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Normalleşme ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.