Gündem Dün akşam oturdu bir daha kalkmadı! Dükkanının önündeki sandalyede ölü bulundu

Dün akşam oturdu bir daha kalkmadı! Dükkanının önündeki sandalyede ölü bulundu

07.02.2024 - 12:47 | Son Güncellenme:

Antalya’da berberlik yapan Adem Askan (38) iş yerinin önündeki sandalyede ölü bulundu. Çevredekilerin dün akşam saatlerinden bu yana aynı yerde oturduğunu ifade ettiği Askan'ın önündeki yiyecek ve içecekler dikkat çekti.

Dün akşam oturdu bir daha kalkmadı Dükkanının önündeki sandalyede ölü bulundu

Konyaaltı ilçesi Liman Mahallesi Barış Manço Caddesi’nde sabah saatlerinde erkek berberi önünde bir kişinin hareketsiz şekilde sandalyede oturduğunu görenler, uyuduğunu düşünüp, uyandırmaya çalıştı. Ancak tepki vermeyince, durum 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirildi. Gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde bu kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Haberin Devamı

Çağırılan polis ekipleri, ölen kişinin, berberin sahibi 2 çocuk babası Adem Askan olduğunu tespit etti. Askan'ın ölüm haberini alan yakınları da iş yerinin önüne gelerek gözyaşı döktü. Adem Askan'ın cenazesi, yapılan incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Dün akşam oturdu bir daha kalkmadı Dükkanının önündeki sandalyede ölü bulundu

Adem Askan'ın önündeki masada, yiyecek ve içecek kutuları olduğu görüldü. Çevredeki bazı kişiler polise, dün akşam saatlerinde Askan'ı aynı noktada otururken gördüklerini ifade etti.