Geri Dön
Gündeme Kurs başvuru ekranı: DYK başvurusu için E-Kurs giriş

e Kurs başvuru ekranı: DYK başvurusu için E-Kurs giriş

DYK öğrenci başvuruları başladı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Destekleme ve Yetiştirme Kursları öğrenci başvuruları 24-30 Ağustos tarihleri arasında e-kurs aracılığıyla yapılacak. Peki, DYK başvurusu nasıl yapılır?

e Kurs başvuru ekranı: DYK başvurusu için E-Kurs giriş

E-Kurs DYK başvurusu nasıl yapılır? MEB, 2021-2022 Eğitim öğretim yılı 8, 12 ve mezun öğrenciler için Destekleme ve Yetiştirme Kursları öğrenci başvuruları 24 Ağustos itibariyle başlattı. Başvurular 30 Ağustos tarihine kadar yapılacak.

DYK BAŞVURUSU E KURS İLE NASIL YAPILIR?

Resmi örgün öğretim ve özel öğretim kurumlarındaki öğrenciler e-Kurs üzerinden e okul bilgileri ya da e devlet girişi ile kurs başvurusu yapabiliyor.

Açıköğretim okullarındaki öğrenciler e devlet ile e Kurs modülüne giriş yapabiliyor. Ayrıca Açık Öğretim kullanıcı adı ve şifresi ile de giriş yapılıyor.

E KURS DYK BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İETT otobüsünün ezdiği scooterlı ağır yaralandıÜmraniye Alemdağ Caddesi'nde sürücüsünün kapısını açtığı hafif ticari araca çarpan elektrikli scooterı kullanan kadın, çarpmanın etkisiyle yola savruldu. Sürücü bu sırada hemen arkadan gelen İETT otobüsünün altında kalarak, ezildi. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan kadının sağlık durumunun ağır olduğu öğrenilirken, kaza anları saniye saniye kameralara yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler