Geri Dön
GündemE-nabız ve MHRS çöktü mü, neden açılmıyor? E-nabız kilitlendi mi, MHRS'ye neden girilmiyor?

E-nabız ve MHRS çöktü mü, neden açılmıyor? E-nabız kilitlendi mi, MHRS'ye neden girilmiyor?

Koronavirüs aşı randevusu için sık sık ziyaret edilen MHRS ve e-nabız çöktü mü sorusuna yanıt aranıyor. Bakan Fahrettin Koca'nın işçi ve memurlara aşılama sırasının geldiğini duyurmasının ardından e-nabız ve MHRS'de yoğunluk yaşanmaya başladı. Peki, MHRS'ye neden girilmiyor, e-nabız neden açılmıyor?

E-nabız ve MHRS çöktü mü, neden açılmıyor? E-nabız kilitlendi mi, MHRS'ye neden girilmiyor?

Sağlık Bakanlığı, aşı randevu sistemini barındıran MHRS ve e-nabız'a akşam saatleri itibariyle erişimde sorun yaşandığı ifade edildi. Vatandaşlar, e-nabız sistemine giriş yapamadıklarını belirtiyor. MHRS neden açılmıyor? e-nabız'a ne oldu, çöktü mü?

MHRS VE E-NABIZ ÇÖKTÜ MÜ?

Sağlık Bakanlığı'nın hasta bilgileri ve aşı randevusu gibi birçok işlemini sunduğu sistemi MHRS'de 14 Mayıs günü erişim sorunu yaşandığı vatandaşların gündeminde. Öte yandan e-nabız'da da aynı sorunla karşılaşıldığı biliniyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın işçi ve memurlar için de aşılama işlemlerinin başladığını duyurmasından sonra yaşanan erişim sorunu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. 

CNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber yangındaki son durumu anlattıCNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber , Kemerköy Termik Santrali çevresindeki yangına dair "Rüzgar biraz daha şiddetini yitirdi. Bu da sevindirici bir haber. Alevlerin daha hızlı kontrol altına alınması umuluyor" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet