Geri Dön
GündemE-okul giriş nasıl yapılır? E-okul LGS sınav giriş belgesi sorgulama

E-okul giriş nasıl yapılır? E-okul LGS sınav giriş belgesi sorgulama

E-okul giriş nasıl yapılır sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılıyor. Binlerce öğrenci ve veli okulların kapanmasına kısa bir süre kala e-okul sistemi üzerinden sınav notlarının yanı sıra devamsızlık durumlarını da sorgulayabiliyor. Tüm bunların haricinde E-okul sistemi üzerinden merkezi sınav duyuruları, sınav giriş belgeleri ve sonuçları da öğrenilebiliyor.

E-okul giriş nasıl yapılır? E-okul LGS sınav giriş belgesi sorgulama

E-okul platformu sayesinde binlerce öğrenci ve veli elektronik ortam üzerinden sınav ve sözlü notlarının yanı sıra devamsızlık durumlarını sorgulayabiliyor. Okulların kapanmasına bir aydan kısa bir süre kala öğrenciler takdir-teşekkür hesaplama işlemlerini e-okul üzerinde hesaplamaya çalışıyor. Tüm bunların yanı sıra merkezi sınav duyuruları, sınav giriş belgeleri ve sınav sonuçları gibi birçok bilgiye e-okul üzerinden erişilebiliyor. 1 Haziran'da uygulanacak olan Liselere Geçiş Sınavı giriş belgelerinin de e-okul üzerinden adaylara duyurulması bekleniyor.

E-OKUL GİRİŞ NASIL YAPILIR?

E-okul'a giriş yapmak isteyen öğrenci ve veliler kullanıcı adı ve şifrelerini kullanarak sisteme giriş yapabiliyor. E-okul VBS giriş için ise Öğrenci TC kimlik numarası ve Öğrenci okul numarası yeterli oluyor. https://e-okul.meb.gov.tr/logineOkul.aspx adresi üzerinden öğrenci ve vbs giriş arayüzüne ulaşılabiliyor.

E-OKUL GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-10 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.com Cnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet