Geri Dön
GündemE okul ne zaman kapanıyor 2022, 2.dönem e okul VBS karne notuna nasıl bakılır? E okul karne notu görüntüleme ekranı TIKLA!

E okul ne zaman kapanıyor 2022, 2.dönem e okul VBS karne notuna nasıl bakılır? E okul karne notu görüntüleme ekranı TIKLA!

E okul kapanış tarihi ve karne notu görüntüleme ekranı ile ilgili detaylar merak ediliyor. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı 17 Haziran 2022 tarihinde sona erecek. e-Okul VBS üzerinden karneler ile beraber takdir ve teşekkür belgelerine erişim sağlanabilecek. Peki e okul ne zaman kapanıyor 2022? 2.dönem e okul VBS karne notuna nasıl bakılır?

E okul ne zaman kapanıyor 2022, 2.dönem e okul VBS karne notuna nasıl bakılır? E okul karne notu görüntüleme ekranı TIKLA!

E okul karne notu görüntüleme ekranı öğrencilerin ve velilerin gündeminde yer alıyor. Bir dönem boyunca öğrenciler sınavlarını tamamladılar. Aldıkları notlar sonrasında karneleri ile beraber ortalamalarını görecekler. Takdir ve teşekkür belgesi alıp almadığını merak edenler ise e-okul ekranına yöneliyorlar. E okul sisteminin kapanıp kapanmayacağı ile ilgili ayrıntılar da merak konusu. Peki e okul karne notlarına nasıl bakılır 2022? e okul ne zaman kapanıyor 2022?

e OKUL KAPANACAK MI?

e Okul kapanması ile ilgili bir açıklama gelmedi. e Okul sistemi açık ve öğrenciler erişim sağlayabiliyor.

E OKUL KARNE NOTLARINA NASIL BAKILIR?

e Okul üzerinden öğrenciler devamsızlık ve notları olmak üzere birçok detayı görebiliyorlar. e Okul sistemi üzerinde karneler ile takdir ve teşekkür belgeleri de görüntülenebiliyor.

E OKUL EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!