Geri Dön

Karne notlarını öğrenmek için tıklayınız: e-okul.meb.gov.tr

Milyonlarca öğrenci 17 Ocak Cuma günü karnelerini alacak. Heyecanlı güne sadece 8 gün kaldı. Sınavlar yapıldı ve notlar e-Okul'a giriliyor. Öğrenciler ve veliler 15 tatil öncesi devamsızlık ve not bilgilerini kontrol etmek isterken "E Okul VBS giriş nasıl yapılır?" sorusu ise sık sık soruluyor.

Karne notlarını öğrenmek için tıklayınız: e-okul.meb.gov.tr

Karneler için büyük gün 17 Ocak... Öğrenci ve velileri heyecan sarmış durumda... Takdir-teşekkür hesaplamaları başladı. Karnesinde zayıf olan öğrenciler son sınavlarla bunu kurtarmak isterken özellikle not bilgisi ve karne bilgisi sorgulanıyor. Peki, E Okul VBS giriş nasıl yapılır?

E - OKUL VBS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yer aldığı e - okul sistemi vbs girişi öncelikle "https://eokulyd.meb.gov.tr/ " adresi üzerinden erişim sağlanıyor. Bu adrese tıkladıktan sonra "Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi" butonuna tıklamanız gerekiyor.

Karne notlarını öğrenmek için tıklayınız: e-okul.meb.gov.tr

Karşınıza çıkan görseldeki rakamları yazmanız ardından, öğrenci T.C. kimlik numarası ve öğrenci okul numarasının yazılması isteniyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra "giriş" butonuna tıkladığınızda öğrenci hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Sınav notları, ders programları, devamsızlık bilgileri...

E OKUL VBS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Gölde mahsur kaldı, yardımına polis koştuAdana'da, Seyhan Baraj Gölü'nde uçurtma sörfü yapan Gökhan Karaköse (38), rüzgarın kesilmesiyle suda mahsur kaldı. Kendi çabalarıyla kıyıya çıkmaya çalışan sörfçüyü görenler, durumu polise bildirdi. Yardıma gelen dalgıç polislere iyi olduğunu söyleyen ve özçekim de yapan sörfçü, polis botunun oluşturduğu dalgayla kıyıya çıktı.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet