Karne

Karne

Son dakika karne haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan karne gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan karne haber sayfamızda...

Karne

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.896 karne haberi bulunmuştur.
'Çalışanlarımız en önemli değerimiz'
'Çalışanlarımız en önemli değerimiz' Novartis Türkiye İnsan ve Organizasyon Direktörü Özlem Sökmen en güçlü yanlarının 'Çeşitlilik ve Kapsayıcılık' olduğunu söyledi, "Bu doğrultuda çalışanlarımızın ihtiyaçlarına odaklanarak, güncel trendleri de takip ederek yenilikçi İK uygulamaları geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz" dedi
4.04.2024 Advertorial
1994 sendromuna karşı tedbirler
1994 sendromuna karşı tedbirler Yerel seçimlerden birinci parti olarak çıkan CHP, yol haritasını belirledi: Belediyeler yakın takibe alınacak, üç ayda bir denetlenecek, başkanların memnuniyet karnesi çıkarılacak. CHP, erken seçim çağrılarına da destek olmayacak, toplumsal muhalefetin sözcülüğünü üstlenecek.
3.04.2024 Gündem
Cevdet Yılmaz: Doğu'ya, Güneydoğu'ya tarihinde hiçbir dönemde olmadığı kadar yatırım yaptık
Cevdet Yılmaz: Doğu'ya, Güneydoğu'ya tarihinde hiçbir dönemde olmadığı kadar yatırım yaptık Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Tuzla’da düzenlenen Doğu ve Güneydoğu STK ve Kanaat Önderleri Buluşması’nda yaptığı konuşmada, “Terör en büyük zararı Doğu'ya, Güneydoğu'ya, orada yaşayan vatandaşlarımıza verdi. Hangi mezhepten olursa olsun, hangi etnik yapıdan olursa olsun en büyük zararı Doğu, Güneydoğu'da yaşayan insanımız çekti. Şimdi tersine huzur ortamı da en büyük faydayı Doğu'ya, Güneydoğu'ya veriyor” açıklamasında bulundu.
23.03.2024 Gündem
KARNE GÜNÜ 2024 👩‍🎓👨‍🎓 OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK, okulların kapanmasına kaç gün var? Yaz tatili ne zaman, karneler hangi gün verilecek?
KARNE GÜNÜ 2024 👩‍🎓👨‍🎓 OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK, okulların kapanmasına kaç gün var? Yaz tatili ne zaman, karneler hangi gün verilecek? MEB akademik takvimine göre okulların açılış ve kapanış tarihleri belli oldu. Öğrenciler geçtiğimiz eylül ayında 2023-2024 öğretim yılı için sınıflarda yerini almıştı. İkinci dönem 5 Şubat günü başladı. Öğrencilerin gündemindeki soru ise ''Okullar ne zaman kapanacak, karneler ne zaman verilecek?'' sorularına yanıt arıyor.
22.03.2024 Bilgi Rehberi
MEB duyurdu! Öğrencilere yeni karneler dağıtılacak
MEB duyurdu! Öğrencilere yeni karneler dağıtılacak Ortaokul öğrencilerine, ders notlarının yanında sosyal etkinliklere katılım durumlarının da işleneceği yeni tasarımlı karneler dağıtılacak. Bu konuyla ilgili Milli Eğitim Bakanlığı açıklama yaparak detayları paylaştı.
21.03.2024 Gündem
Interpol'ü karıştıran kırmızı tanker! Anne-baba öldü, çocuk sırra kadem bastı
Interpol'ü karıştıran kırmızı tanker! Anne-baba öldü, çocuk sırra kadem bastı En büyük tutkusu, uzun yol TIR şoförlüğü yapan babasının kırmızı kamyonuyla seyahat etmekti. Bunu bilen babası da dönem sonunda oldukça iyi bir karne getiren oğluna hediye vermek istedi. Tatil için yola çıkan aile mutluluk içinde yolculuk yaparken işin seyri bir anda değişti. Karı-kocanın cesedinin çıktığı tankerdeki küçük çocuk sırra kadem bastı.
7.03.2024 Yaşam
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özgür Özel, STK temsilcileri ile bir araya geldi CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın karşısında Millet İttifakı'ndan çok daha güçlü durumda olan Türkiye İttifakı olduğunu söyledi. Özel, "Türkü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevi, Sünni ayırmayan Türkiye İttifakı, Türkiye'nin geleceğin garantisidir" dedi.
4.03.2024 Gündem
SMA'lı Mihra Helin'in annesi: Ramazan ayında hedefimiz yüzde 70'e ulaşan kampanyamızı tamamlayabilmek
SMA'lı Mihra Helin'in annesi: Ramazan ayında hedefimiz yüzde 70'e ulaşan kampanyamızı tamamlayabilmek İzmir'de topuktan alınan kanla 9 günlükken SMA Tip 1 teşhisi konulan Tülay Yenigün (28) ve Veysi Yenigün'ün (30) kızları 16 aylık Mihra Helin Yenigün, kas kayıplarının artması üzerine, burundan mideye uzanan bir tüp ile beslenmeye başladı. Anne Tülay Yenigün, "Kızlarıma 'Mihra'nın yanında bir şey yemeyin' diyorum. Çünkü gördüğünde o da yemek istiyor. Bir an önce kızımıza bu ilacı aldırmamız gerekiyor. Ne kadar erken aldırabilirsek burnundan beslenmekten kurtulacak. Ramazan ayında hedefimiz yüzde 70'e ulaşan kampanyamızı tamamlayabilmek" şeklinde konuştu.
29.02.2024 Gündem
CHP Lideri Özgür Özel: Siyasetçiler Ankara'da anlaşamamış olabilir
CHP Lideri Özgür Özel: Siyasetçiler Ankara'da anlaşamamış olabilir CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Sultangazi 15 Temmuz Şehitleri Meydanı'nda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte halk buluşmasına katıldı.
22.02.2024 Gündem
CHP lideri Özel: Türkiye İttifakı bütün herkesten oy alıyor
CHP lideri Özel: Türkiye İttifakı bütün herkesten oy alıyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerde belediye başkan adaylarını tanıtmak için Antalya'ya geldi.
21.02.2024 Gündem
2024'ün MEB TAKVİMİ: 2. ARA TATİL TARİHLERİ ne zaman? 2024 Yaz tatili Haziran ayının kaçında başlayacak, karne günü ne zaman?
2024'ün MEB TAKVİMİ: 2. ARA TATİL TARİHLERİ ne zaman? 2024 Yaz tatili Haziran ayının kaçında başlayacak, karne günü ne zaman? Milli Eğitim Bakanlığı 2. ara tatil ve yaz tatili tarihlerini duyurdu. Milyonlarca öğrenci 2. ara tatil ne zaman, yaz tatili 2024 tarihi araştırmalarında bulunuyor. İşte MEB'den tatil takvimi
17.02.2024 Bilgi Rehberi
2. ARA TATİL NE ZAMAN 2024? 👧👦 Nisan ara tatili kaldırılacak mı, ayın kaçında? 2024 ara tatil tarihleri...
2. ARA TATİL NE ZAMAN 2024? 👧👦 Nisan ara tatili kaldırılacak mı, ayın kaçında? 2024 ara tatil tarihleri... Okullarda yarıyıl tatili son buldu ve öğrenciler sınıfları doldurdu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2023-2024 yılı takvimini yayımladı. 5 Şubat günü başlayan ikinci dönemin ara tatil tarihi ise gündeme geldi. Nisan ara tatili ne zaman, hangi gün? 2. dönem ara tatili kalktı mı? Sorular peş peşe geliyor...
12.02.2024 Bilgi Rehberi
60 yaş üstü 36 öğrenci karnelerini aldı
60 yaş üstü 36 öğrenci karnelerini aldı İzmir Karabağlar Fevzi Özakat Anadolu Lisesi bünyesinde sadece 60 yaş üzeri bireylerin kabul edildiği 3. Yaş Üniversitesinde eğitim gören 36 öğrenci karnelerini aldı.
11.02.2024 Eğitim
Matematiği sıfırdı ama NASA’ya girdi
Matematiği sıfırdı ama NASA’ya girdi Karne çocuğun başarısının tek kriteri değil. NASA’daki 10 yıllık çalışmasının ardından Türkiye’ye dönen Astrofizikçi Dr. Umut Yıldız, bunun kanıtı.
10.02.2024 Gündem
BAŞARI TEŞVİK PROGRAMI 2024: KARNE HEDİYESİ başvurusu başladı mı? Takdir ve Teşekkür belgesi alana para veriliyor mu?
BAŞARI TEŞVİK PROGRAMI 2024: KARNE HEDİYESİ başvurusu başladı mı? Takdir ve Teşekkür belgesi alana para veriliyor mu? Başarı Destek Programı başvuru detayları araştırılıyor. İlkokul, ortaokul, lise ve yükseköğrenim öğrencilerine destek geçtiğimiz eğitim yılında söz konusu olmuştu. Farklı tutarlarda öğrencilere sağlanan karne hediyesi kapsamında Başarı Teşvik Programı başvurusu devam ediyor mu, nasıl yapılır?
26.01.2024 Bilgi Rehberi
SMA'lı Havvanur'un 1 kilo daha almaması gerekiyor
SMA'lı Havvanur'un 1 kilo daha almaması gerekiyor Bursa'da SMA Tip-1 hastası Havvanur Koca (3) için 2,5 yıl önce başlatılan valilik onaylı kampanyada gerekli paranın yüzde 63'lük bölümü toplandı.
26.01.2024 Gündem
Otizmli öğretmen, ilk belgesini annesinin elinden aldı! 'Büyük gurur'
Otizmli öğretmen, ilk belgesini annesinin elinden aldı! 'Büyük gurur' Samsun’da, otizmli müzik öğretmeni Kerem Bayrak, meslek hayatındaki ilk belgesini annesi Gülten Bayrak'ın elinden aldı.
22.01.2024 Eğitim
Aslı Tandoğan: Aldatılsan da aşk ve sevgi için taviz veriyorsun!
Aslı Tandoğan: Aldatılsan da aşk ve sevgi için taviz veriyorsun! 2003 yılında 'Gülüm' filmi ile ilk kez kamera karşısına geçen; 'Ahh İstanbul', 'Aşka Sürgün', 'Kabadayı', 'Dudaktan Kalbe', 'Kapalıçarşı' ve 'Muhtesem Yüzyil: Kösem' gibi yapımlarda rol alan Aslı Tandoğan, alışveriş merkezinde görüntülendi. Oyuncu, "Aldatılsanız tepkiniz ne olur?" sorusuna gündem olacak bir yanıt verdi.
22.01.2024 Cadde
Kazada yaralandı, 17 günlük hayatını kaybetti
Kazada yaralandı, 17 günlük hayatını kaybetti Mardin’de kamyonete çarpan motosikletteki Haşim Araz (42), 17 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
21.01.2024 Gündem
Diyarbakır'da feci kaza! Futbolcuları taşıyan midibüs devrildi: 10 yaralı
Diyarbakır'da feci kaza! Futbolcuları taşıyan midibüs devrildi: 10 yaralı Diyarbakır’da Dicle Belediyespor futbolcularını taşıyan midibüs, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda devrildi. Kazada futbolcuların da olduğu 10 kişi, yaralandı.
21.01.2024 Gündem
Artvin'de karne günü kahreden kaza! Anne ve oğlu toprağa verildi
Artvin'de karne günü kahreden kaza! Anne ve oğlu toprağa verildi Artvin’in Arhavi ilçesinde, karne günü yol kenarında yürüyen Hülya ve oğlu Ömer Nazım Külünk, sürücüsünün kontrolü kaybettiği kamyonetin çarpması sonucunda hayatını kaybetti. Yurt dışında çalışan babanın gelmesiyle anne-oğlun cenazeleri toprağa verildi.
21.01.2024 Gündem
Gözde karne hediyesi astronot kostümü
Gözde karne hediyesi astronot kostümü Türkiye’nin ilk astronotunun uzaya gitmesinin ardından uzaya ilgi arttı. Bu durum, e-ticaret alışverişlerine de yansıdı. Özellikle son bir haftada astronot kostümü, tişörtleri, uzay macerası kitapları başta olmak üzere uzay temalı ürünler yoğun ilgi görmeye başladı.
21.01.2024 Gündem
Misler gibi Karaburun!
Misler gibi Karaburun! Karaburun Belediyesi’nin bu yıl 6. kez düzenlediği Nergis Festivali kapılarını açtı. Dillere destan nergis çiçeğini tanıtma fırsatı veren festival, kent ekonomisine de canlılık getirdi.
20.01.2024 Ege
İzmir’de karne sevinci
İzmir’de karne sevinci İzmir’de eğitim öğretim yılının birinci döneminin tamamlanmasıyla, 784 bin 242 öğrenci karne sevinci yaşadı.
20.01.2024 Ege
İstanbul Havalimanı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu
İstanbul Havalimanı'nda yarıyıl tatili yoğunluğu Milyonlarca öğrencinin karnelerini almasının ardından yarıyıl tatilini yurt içi ve yurt dışında geçirmek isteyenler dolayısıyla İstanbul Havalimanı'nda dün başlayan yoğunluk bugün de devam etti. Öğrenciler ve ailelerin yanı sıra umre ziyaretini gerçekleştirmek üzere kafileler halinde havalimanına gelenler terminaldeki yolcu hareketliliğini iki kat artırdı.
20.01.2024 Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Karne ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.