Geri Dön

EKPSS yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! 2019 EKPSS yerleştirme sonuçları

EKPSS yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. 19-23 Aralık tarihinde ÖSYM tarafından alınan EKPSS tercihlerinin ardından sonuçlar dün akşam saatlerinde açıklandı. EKPSS yerleştirme sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sorgulama yapabilecek.

EKPSS yerleştirme sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı! 2019 EKPSS yerleştirme sonuçları

EKPSS yerleştirme sonuçları açıklandı. 19-23 Aralık tarihleri arasında ÖSYM tarafından alınan EKPSS tercihlerinin ardından EKPSS yerleştirme sonuçları dün akşam saatlerinde ÖSYM tarafından açıklandı. Adaylar sonuc.ösym.gov.tr adresi üzerinden TC kimlik numarası ve şifreleri EKPSS yerleştirme sonuçlarını sorgulayabilecek

ÖSYM'DEN YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE;

19-23 Aralık 2019 tarihleri arasında yayımlanan 2019-EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına kura usulü ile engelli memur yerleştirme işlemleri Noter huzurunda gerçekleştirilmiştir.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 09 Ocak 2020 tarihinde saat 17.55'ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

EKPSS YERLEŞTİRME SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı'ndan İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesaj gönderdi. İslam dünyasına çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakmalıyız" dedi ve ekledi: "Fitneye düşmeyeceğiz, kardeşliğimize halel getirmeyeceğiz." Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a da tepki gösteren Erdoğan, "Macron'un başını çektiği girişimlerin gayesi İslam ile hesaplaşmaktır" diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber