Gündem Ersin Korkut'a dayak iddiasına BKM'den yalanlama

Ersin Korkut'a dayak iddiasına BKM'den yalanlama

29.12.2015 - 20:11 | Son Güncellenme:

Ersin Korkut'un dayak yediği iddia edilen video sosyal medyaya bomba gibi düştü. İddiaya göre, tiyatro oyuncusu Ersin Korkut olduğu ileri sürülen bir kişi, kimliği belirsiz bir şahıs tarafından darp edildi. Ersin Korkut'un ailesi, görüntülerdeki kişinin başkası olduğunu söyledi.

Ersin Korkuta dayak iddiasına BKMden yalanlama

Ünlü tiyatro oyuncusu Ersin Korkut’un kimliği belirsiz bir kişi tarafından darp edildiği iddia edildi.
İddiaya göre, tiyatro oyuncusu Ersin Korkut olduğu ileri sürülen bir kişi, kimliği belirsiz bir şahıs tarafından darp edildi. Sosyal medyaya düşen görüntülerin havalimanında çekildiği tahmin ediliyor. Görüntülerde, kimliği belirsiz bir şahsın yumruklarına maruz kalan Korkut olduğu iddia edilen kişinin neye uğradığını şaşırdığı gözlendi. Toplam 7 saniye süren video kaydının kim tarafından çekildiği de bilinmiyor.
Ersin Korkuta dayak iddiasına BKMden yalanlama

Haberin Devamı

AİLESİ YALANLADI
Öte yandan bir internet sitesine açıklama yapan Ersin Korkut’un ailesi, görüntülerdeki kişinin Ersin Korkut olmadığı söyledi.
BKM İDDİAYI YALANLADI
Konuyla ilgili BKM'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada o kişinin Ersin Korkut olmadığı belirtildi. Hesaptan paylaşılan mesajda, "@ersinkorkt ile ilgili sosyal medyada yer alan talihsiz haberlerin aslı yoktur. Kamuoyunun bilgisine" ifadeleri aktarıldı. Söz konusu tweeti Ersin Korkut'un Twitter hesabından da retweet edildiği görüldü.