Geri Dön

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. bölümüyle ekranlara geldi. ATV'nin reyting rekortmeni dizisinde başı belada olan Hızır'ın yeni planı ortaya çıktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı...

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 98. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli şüphelerinde yine yanılmamış, arkasından iş çevirdiğini düşündüğü Alparslan'ı takip ederek Meryem ve Ceylan'ı hastanede gafil avlamıştır. Karısının ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Hızır'ı kontrol etmek kolay olmayacaktır. Tüm masanın bir araya geldiği toplantıda, Çakırbeyli Ailesi'ne silah doğrultanların arkasında kim varsa, ne pahasına olursa olsun yok edileceği konusunda anlaşılır.

Böylece sevdiklerine dokunanlara neler yapabileceklerini gösteren Çakırbeyliler düşmanlarından gelecek yeni tehlikelere karşı da önlem almış olurlar. Bu güç gösterisinin hemen ardından yıllardır hapiste olan, normal şartlarda da kolay kolay dışarı çıkması beklenmeyen Reşit adlı bir bela ortaya çıkar. Masadan alacaklı olduğunu söyleyerek karşısına dikilen bu belayı başından savmak isteyen Hızır bunu kolay kolay başaramayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 99. BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 99. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Rio de Janeiro’da ilk aşı İsa heykelinin altında yapıldıBrezilya'nın Rio de Janeiro kentinde ilk koronavirüs aşısı İsa heykelinin altında uygulanmaya başlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet