Geri Dön

Evi terk etmedi bileğimden tuttu

Sevgilisi Sıla Gençoğlu’na şiddet uyguladığı iddiasıyla önceki gün ifade veren oyuncu Ahmet Kural, hakkındaki suçlamaları reddetti. Buket Aydın’la Kanal D Haber’den Emrullah Erdinç, oyuncunun ifadesine ulaştı.

Evi terk etmedi bileğimden tuttu

Erdinç’in özel haberine göre geçtiğimiz ocak ayında ayrılan ikiliden Kural, ifadesinde, “Ayrıldıktan dört ay sonra Sıla Hanım bana mesajlar atmaya başladı. Barışmak istediğini söyledi. Dönüş yapmadım. Sıla Hanım mesajla bana ‘Sana şarkı yaptım’ dedi. Telefonuma da yaptığı şarkıyı gönderdi. Bunun üzerine mutlu oldum. İkinci bir şans vermem gerektiğini düşündüm” dedi.

‘Aile yemeğindeydik’

Kavga gününü anlatan Kural, “Sıla Hanım ablamla tanışmadığından yemeğe gelmek istedi. O gün bir aile yemeği yedik ve birlikte alkol aldık. Benim ikametimde önce mutfakta oturup, sohbet etmeye başladık. Konuyu ben bir önceki ayrılık durumuna getirdim. Çünkü bir eski arkadaşı konusunda bana her seferinde farklı cevaplar verdiği için inanmakta güçlük çekiyordum. Bana daha önce eski arkadaşı olduğunu söylemişti. Yine başka seferinde albüm kapağı için görüştüğünü söylemişti. Yine bir keresinde ‘O bana asılıyor’ şeklinde cevap vermişti. Bu nedenlerden dolayı ayrılık konusunu açtım. Sıla Hanım’a ‘Annem ve babamın yanından geliyoruz. İlişkimiz güzel gidiyor. Aile kurmayı planlıyoruz. Benden çocuk sahibi olmak istediğini söylüyorsun. Eğer böyle bir konu varsa lütfen kırma beni söyle’ dedim. Ben böyle söyleyince, ‘Evet ben senin canın yansın istedim, birlikteydik’ dedi. Tartışma bunun üzerine başladı” diye konuştu.

Sıla’nın verdiği cevap karşısında başında aşağı kaynar sular döküldüğünü ifade eden Kural, “Sıla Hanım’dan evi terk etmesini istedim. Fakat evden gitmedi. Biz bu sırada halen mutfaktaydık ben kendi telefonumdan Sıla Hanım’ın şoförünü arayacakken, Sıla Hanım benim bileklerimden tuttu. Yaklaşık 10-15 kere ‘Yalvarırım git’ dedim bana şoförünü arattırmadı. Bu sırada halen bileklerimden tuttuğu için ben önce ellerimi çektim. Bu sırada Sıla Hanım yere düştü. Masadan kalktım ve mutfak kapısına doğru yöneldim.

‘Tartışma 15 dakika sürdü’

Sıla Hanım benim tişörtümün arkasından tutup, mutfaktan çıkmamam için beni durdurmaya çalıştı. Kendimi kurtarmak için yine tişörtümü çektim. Yine düştü. Salona gittim. Sıla Hanım’da arkamdan geldi. Orada karşılıklı bir bağrışma oldu ve seslerimizi yükselttiğimizi kabul ediyorum. Fakat incitici bir söz söylemedim. Tehditte bulunmadım. İkimizde birbirimizin kollarından tutup, birbirimizi sarstığımız oldu. Bu şekilde birkaç kere de yere düştük. Bu tartışma hali yaklaşık 15 dakika sürdü. Bir süre sonra sakinleştik. Sonrasında kapının açıldığını duydum, Sıla Hanım bağırarak ‘Seni bitireceğim Ahmet Kural’ dedi” şeklinde ifade verdi. Kural yaklaşık iki saat savcıya ifade verdi.

Halk otobüsü şoförü, maske tartışmasında yolcuyu bıçakladıBursa'da halk otobüsü şoförü İzzet Ç. (42), araca maskesiz bindiği için tartıştığı yolcu Savaş B.’yi (30) bıçakladı. Yaralanan Savaş B. ambulansla hastaneye kaldırılırken, İzzet Ç. polis ekiplerince gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber