Geri Dön
GündemFidan bağışı nasıl yapılır, 1 fidan ne kadar? Orman yangınlarının ardından TEMA Vakfı bağış kampanyası başlattı

Fidan bağışı nasıl yapılır, 1 fidan ne kadar? Orman yangınlarının ardından TEMA Vakfı bağış kampanyası başlattı

1 adet fidan ne kadar? Orman yangınları nedeniyle sosyal medyada fidan bağışı başlıkları öne çıkıyor. Fidan bağışı yapmak isteyenler için ise TEMA Vakfı 1 fidan bağışı kampanyası sürüyor. Bu zor günlerde bir fidan dikerek yaşanılan ortamı yeşil hale getirmek isteyenler için TEMA 1 fidan bağışı kampanyası detayları haberimizde...

Fidan bağışı nasıl yapılır, 1 fidan ne kadar? Orman yangınlarının ardından TEMA Vakfı bağış kampanyası başlattı

Türkiye'nin çeşitli illerinde, özellikle Manavgat'ta meydana gelen yangınlar sonucunda birçok canlının yanı sıra yeşil alan da yok oldu. Kaybedilen yeşil alanların yeniden kazanılması için fidan bağışı kampanyaları araştırılıyor. TEMA Vakfı fidan bağışı nasıl yapılır, 1 fidan ücreti ne kadar?

TEMA VAKFI FİDAN BAĞIŞI NE KADAR?

Bağış için bir fidan tutarı 13 TL olarak sayfada yer aldı. (En az 3 adet Fidan Bağışı ile işlem başlatılabilir.)

TEMA FİDAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

Vakfın resmi sitesinde yer alan 'Bağış Yap' butonu tıklanır. Açılan sayfada bağış yapılacak seçenekler listelenir. Bağış türünü seçtikten sonra verilen alanlar doldurularak bağış gerçekleştirilir.

TEMA VAKFI FİDAN BAĞIŞI YAPMAK İÇİN TIKLAYIN...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 26 Eylül 2021 )Sağlık Bakanlığı Türkiye'nin 26 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 341 bin 221 Kovid-19 testi yapıldı, 25 bin 861 kişinin testi pozitif çıktı, 228 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca kritik tabloyu paylaşırken önemli uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler