Geri Dön

Fıkra değil gerçek! 'Azrailim' dedi, dolandırdı

Kocaeli'nde veterinerin kapısını çalan dolandırıcı, “Azrail'im” dedi. Ortağı da bu oyuna dahil oldu. Ölüm korkusuna kapılan kadın, tüm parasıyla ziynet eşyalarını onlara vererek günahlarından kurtuldu!

Fıkra değil gerçek! 'Azrailim' dedi, dolandırdı

Çoğu mağdurun utanıp şikayet etmediği Azrail yöntemiyle dolandırıcılığın son kurbanı, Gebze'de yaşayan veteriner hekim S.H. (49) oldu. Evde yalnız olan kadının zilini çalan siyah giyimli dolandırıcı kendisini Azrail olarak tanıtarak, "Günahın çok, kefaretini öde. Ondan sonra canını alacağım. Az sonra binaya biri girecek. Parayı ona ver” dedi.

O anda, dolandırıcının ortağı binaya girdi. İkili oyundan habersiz kadın, "Bu adam Azrail olduğunu söylüyor" diyerek yardım istedi.

SADECE KENDİSİ GÖRÜYOR SANDI

Ortak, "Hangi adam? Burada birtek sen ve ben varız" yanıtını verdi. Azrail’in kendine göründüğüne ikna olan kadın, evdeki 5 bin liralık nakit ve altını dolandırıcılara teslim etti. Akşam eşine anlattı. Vurgun ortaya çıktı.

KAYNAK: CEM KARTAL - MİLLET GAZETESİ

Kardeşini av tüfeğiyle öldürdü!Bursa'da, anne ve babasını odaya kilitlediği iddiasıyla kardeşini av tüfeğiyle öldüren abla gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber