Geri Dön
GündemGasp edildim dedi, gerçek çok başka çıktı

Gasp edildim dedi, gerçek çok başka çıktı

Antalya'da yerleşik yaşayan Rus Julia Varnoskiya çantasında telefonunu ve cüzdanı göremeyince gasbedildiğini belirterek polisi aradı. Yapılan araştırmada, Julia Varnoskiya'nın aldığı alkol yüzünden telefonu ve cüzdanı arkadaşında unuttuğu ortaya çıktı.

Gasp edildim dedi, gerçek  çok başka çıktı

Polisi harekete geçiren olay sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi'nde yaşandı. Antalya'da yerleşik yaşayan Rus vatandaşı Julia Varnoskiya (42), geceyi bir arkadaşında geçirdi. Sabaha kadar birlikte alkol olan Julia Varnoskiya, sabah saatlerinde evine geldi.

Taksiden indiği sırada telefonu ve cüzdanının çantasında olmadığını fark eden Varnoskiya, önce sitenin güvenliğinden, ardından polisten yardım istedi. İhbar üzerine çok sayıda ekip sevk edildi.

Belirtilen adrese gelen polisler, şüpheli ya da şüphelilere yönelik çalışma başlattı. Yapılan araştırmada, Julia Varnoskiya'nın telefonunu ve cüzdanını, birlikte alkol aldığı arkadaşının evinde unuttuğu ortaya çıktı. Julia Varnoskiya, daha sonra olay yerine gelen arkadaşıyla ayrıldı.

Gasp edildim dedi, gerçek  çok başka çıktı

 

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler