Gündem Gaziantep'te aile faciası yaşanmıştı! Şanlıurfa’da defnedildiler

Gaziantep'te aile faciası yaşanmıştı! Şanlıurfa’da defnedildiler

29.01.2024 - 21:15 | Son Güncellenme:

Gaziantep'te boşanma aşamasındaki eşi tarafından katledilen Yüksel Çağlar ile kardeşleri Mehmet ve Ahmet Oymak memleketleri Şanlıurfa'da toprağa verildi.

Gaziantepte aile faciası yaşanmıştı Şanlıurfa’da defnedildiler

Gaziantep’in Nizip ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi tarafından öldürülen Yüksel Çağlar ile kardeşleri Mehmet ve Ahmet Oymak, memleketleri Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde toprağa verildi.

Haberin Devamı

Gaziantep’in Nizip ilçesi Belkıs Mahallesi'nde iddiaya göre boşanma aşamasındaki eşinin evine giden Halil Çağlar, yaşanan tartışmanın ardından eşi Yüksel Çağlar, kayınbiraderleri Ahmet ve Mehmet Oymak ile 21 yaşındaki kızı Nimet Çağlar ve baldızı Adile Oymak’ı silahla vurdu. Yüksel Çağlar ile Ahmet ve Mehmet Oymak olay yerinde hayatını kaybederken, Nimet Çağlar ile Adile Oymak ise ağır yaralandı. Olayın ardından kaçan Halil Çağlar, polisten kaçamayacağını anlayınca Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde silahla kafasına ateş ederek intihar etti.

Gaziantepte aile faciası yaşanmıştı Şanlıurfa’da defnedildiler

Cenazeler Şanlıurfa’da defnedildi

Halil Çağlar’ın öldürdüğü eşi ve iki kayınbiraderinin cenazeleri, Gaziantep Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi işlemlerinin ardından memleketleri Şanlıurfa’ya getirildi. Akşam saatlerinde Bozova ilçesine bağlı kırsal Zivanlı Mahallesi'ne getirilen cenazeler, gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazeye ailenin yakınları ile kırsal mahalledeki vatandaşlar katıldı.

Haberin Devamı

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.