Nizip

Nizip

Son dakika Nizip haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nizip gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nizip haber sayfamızda...

Nizip

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 889 nizip haberi bulunmuştur.
Fırat'ın tarihi incisi Rumkale
Fırat'ın tarihi incisi RumkaleTürkiye'deki en önemli kaleler arasında yer alan Rumkale, Fırat nehri ve Merzimen çayının kesiştiği noktada yer alır. Muhteşem bir coğrafyanın tam ortasında konumlanan Rumkale'nin tarihi de binlerce yıl öncesine uzanmakta. Gaziantep'in Nizip ilçesi sınırlarında yer alan Rumkale, Hristiyanlık tarihinde e büyük bir öneme sahip. Hz. İsa'nın 12 Havarisi'nden biri olan Yuhanna'nın yaşadığı ve İncil'i sakladığı yer olan Rumkale, Hristiyanlar tarafından kutsal kabul edilmekte.
8.04.2021Tatil
Gözleri sayesinde muhtar oldu! Gören fotoğraf çektiriyor
Gözleri sayesinde muhtar oldu! Gören fotoğraf çektiriyorGaziantep'te Nizip ilçesinin Günaltı Mahallesi Muhtarı Mahmut Bozkurt, biri mavi, diğeri kahverengi olan gözleriyle dikkat çekiyor. Seçimleri de göz renklerinin farklı olması nedeniyle kazandığını, görenlerin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini söyleyen Bozkurt, "Görenler bana 'Van kedisi' yakıştırması yapıyor. Ama artık alıştım, insanların bu duruma şaşırması artık beni mutlu ediyor" dedi.
31.03.2021Haberler
Muhtar, biri mavi, diğeri kahverengi gözleriyle dikkat çekiyor
Muhtar, biri mavi, diğeri kahverengi gözleriyle dikkat çekiyorGaziantep'te Nizip ilçesinin Günaltı Mahallesi Muhtarı Mahmut Bozkurt, biri mavi, diğeri kahverengi olan gözleriyle dikkat çekiyor. Seçimleri de göz renklerinin farklı olması nedeniyle kazandığını, görenlerin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini söyleyen Bozkurt, "Görenler bana 'Van kedisi' yakıştırması yapıyor. Ama artık alıştım, insanların bu duruma şaşırması artık beni mutlu ediyor" dedi.
31.03.2021Gündem
Gözleri sayesinde muhtar oldu! Gören fotoğraf çektiriyor
Gözleri sayesinde muhtar oldu! Gören fotoğraf çektiriyorGaziantep'te Nizip ilçesinin Günaltı Mahallesi Muhtarı Mahmut Bozkurt, biri mavi, diğeri kahverengi olan gözleriyle dikkat çekiyor. Seçimleri de göz renklerinin farklı olması nedeniyle kazandığını, görenlerin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini söyleyen Bozkurt, "Görenler bana 'Van kedisi' yakıştırması yapıyor. Ama artık alıştım, insanların bu duruma şaşırması artık beni mutlu ediyor" dedi.
31.03.2021Gündem
Dünyanın önde gelen değişim liderleri, imece summit'te buluştu
Dünyanın önde gelen değişim liderleri, imece summit'te buluştuimece summit’te; “Değişim öncüsü birey ve kurumların dönüşümü yönetmesi ve hızlandırmasını nasıl sağlayabiliriz?” ve “Bu amaçla sektörler, kurumlar, bireyler arası bilgi aktarımı ve iş birliğini nasıl kolaylaştırabiliriz?” temel sorularına cevap arandı.
20.03.2021Vitrin
İşçileri taşıyan kamyonet kaza yaptı
İşçileri taşıyan kamyonet kaza yaptıGaziantep’in Nizip ilçesinde inşaat işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 1’i ağır 7 kişi yaralandı.
16.03.2021Haberler
İşçileri taşıyan kamyonet kaza yaptı: 7 yaralı
İşçileri taşıyan kamyonet kaza yaptı: 7 yaralıGaziantep’in Nizip ilçesinde inşaat işçilerini taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 1’i ağır 7 kişi yaralandı.
16.03.2021Gündem
Edip Başer kimdir? Halit Edip Başer nereli, kaç yaşındaydı? Emekli Orgeneral Halit Edip Başer hayatı
Edip Başer kimdir? Halit Edip Başer nereli, kaç yaşındaydı? Emekli Orgeneral Halit Edip Başer hayatıEmekli Orgeneral Halit Edip Başer, hayatını kaybetti. Kullanıcılar, 'Edip Başer neden öldü?' sorusunu yoğun olarak aratıyor. 2002 tarihinde emekli olan Halit Edip Başer aslen nereli, kaç yaşındaydı? İşte, Emekli Orgeneral Halit Edip Başer biyografisi...
11.03.2021Gündem
Gaziantep İl Posta Kodu Nedir? Gaziantep İlçelerinin Posta Kodları
Gaziantep İl Posta Kodu Nedir? Gaziantep İlçelerinin Posta KodlarıTürkiye'de elektronik adres kullanımı için her il için bir posta kodu belirlenmiştir. Bu sebeple Gaziantep ili için de adres tarifinde tanımlı posta kodu mevcuttur. İşte merak edilenler ve bilinmesi gerekenler.
24.04.2020Posta Kodları
27 Nerenin Plakası? Gaziantep İlçelerinin Plaka Kodları Ve Harfleri
27 Nerenin Plakası? Gaziantep İlçelerinin Plaka Kodları Ve HarfleriGaziantep ili bünyesinde barındırdığı Şehitkamil ve Şahinbey ilçeleri ile metropol özelliğini korumaktadır. Bu ilçeler sayesinde her sene çok sayıda yabancı ve yerli turistlere ev sahipliği yapan şehrimiz, tarihi yapısı ile de göz dolduruyor. Peki, 27 nerenin plakasıdır? Gaziantep ilçelerinin plaka kodları ve harfleri nelerdir? Gaziantep'e gitmek isteyen kişiler için detayları derledik.
23.04.2020Plaka Kodları
Gaziantep Haritası: Gaziantep İlçeleri Nelerdir? Gaziantep İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?
Gaziantep Haritası: Gaziantep İlçeleri Nelerdir? Gaziantep İlinin Nüfusu Kaçtır, Kaç İlçesi Vardır?Türk tarihinin en eski yerleşim bölgelerinden birisi olan Gaziantep, aynı zamanda antik kent bölgesi olarak da geçiyor. Zengin mutfağı ve sanayi bölgesi ile birlikte ünlü olan Gaziantep, Akdeniz ile Güneydoğu Anadolu bölgesinin arasında kalıyor. Gaziantep ilinin ilçeleri, yıllara göre kaç nüfusu olduğu ve kaç ilçesi olduğunu doğru şekilde öğrenelim.
21.09.2020Haritalar
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildi
'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda 7 depo, 2 sığınak imha edildiHatay, Osmaniye ve Gaziantep'te düzenlenen 'Eren-8 Amanoslar' operasyonunda, 7 depo ve 2 sığınak imha edilirken, çok sayıda patlayıcı madde ve yaşam maddesi ele geçirildi.
19.02.2021Gündem
Gaziantep'te iki silahlı kavga! Ölüm haberleri peş peşe geldi
Gaziantep'te iki silahlı kavga! Ölüm haberleri peş peşe geldiGaziantep'ten yaşanan silahlı kavgalar sonucu iki kişi öldü, iki kişi yaralandı. Şehitkamil ve Nizip ilçelerindeki olaylarda kaçan şahıslar için polis çalışma başlattı.
10.02.2021Gündem
Yangında ölen 2 kardeşin dedesi: Canımı ortaya koydum ama kurtaramadım
Yangında ölen 2 kardeşin dedesi: Canımı ortaya koydum ama kurtaramadımGaziantep’te, iki katlı müstakil evde çıkan yangında ölen 2 kardeşten geriye birbirine sarıldıkları görüntüler kaldı. Yangın sırasında eve girip kucağına alarak çıkardığı torunlarını sağlık ekiplerine teslim eden dede, "Torunlarımı kurtarmak için canımı ortaya koyarak eve girdim ama başaramadım" dedi.
20.01.2021Gündem
Gaziantep'te 2 kardeş yanarak hayatını kaybetti
Gaziantep'te 2 kardeş yanarak hayatını kaybettiGaziantep’in Nizip ilçesinde yangında alevlerin arasında kalan iki kardeşin cesedi, demir parmaklıkların sökülmesiyle çıkarılabildi. Yaşanan can pazarı cep telefonu ile görüntülenirken olan bitenden habersiz iş dönüşünde eve gelen baba ise gördüğü manzara ve aldığı acı haber üzerine adeta yıkıldı.
19.01.2021Haberler
Böyle acı görülmedi! Eve gelen baba kahroldu
Böyle acı görülmedi! Eve gelen baba kahrolduGaziantep’in Nizip ilçesinde yangında alevlerin arasında kalan iki kardeşin cesedi, demir parmaklıkların sökülmesiyle çıkarılabildi. Yaşanan can pazarı cep telefonu ile görüntülenirken olan bitenden habersiz iş dönüşünde eve gelen baba ise gördüğü manzara ve aldığı acı haber üzerine adeta yıkıldı
19.01.2021Gündem
Son dakika! Gaziantep'te çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti
Son dakika! Gaziantep'te çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybettiGaziantep'ten gelen son dakika haberi kahretti. Nizip ilçesinde çıkan yangında 2 çocuk hayatını kaybetti.
19.01.2021Gündem
Cephanelik gibi eve operasyon! 1 kişi gözaltına alındı
Cephanelik gibi eve operasyon! 1 kişi gözaltına alındıGaziantep’te Jandarma Komutanlığı ekiplerince cephanelik gibi bir eve yapılan operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.
8.01.2021Gündem
Kısıtlamada dışarı çıktı 7 bin lirasını kaptırdı
Kısıtlamada dışarı çıktı 7 bin lirasını kaptırdıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonunda bankadaki parasını çekmek için dışarı çıkan kadın, çantasındaki 7 bin TL’sini kaptırdı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda kadın ve çevredeki vatandaşların uzun süre peşinden koştuğu kapkaççı izini kaybettirdi.
4.01.2021Haberler
Kısıtlamada dışarı çıkan kadın 7 bin lirasını kaptırdı
Kısıtlamada dışarı çıkan kadın 7 bin lirasını kaptırdıGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı hafta sonunda bankadaki parasını çekmek için dışarı çıkan kadın, çantasındaki 7 bin TL’sini kaptırdı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda kadın ve çevredeki vatandaşların uzun süre peşinden koştuğu kapkaççı izini kaybettirdi.
4.01.2021Gündem
Televizyon izlerken kalp krizi geçiren 14 yaşındaki Mehmet'ten acı haber!
Televizyon izlerken kalp krizi geçiren 14 yaşındaki Mehmet'ten acı haber!Gaziantep’in Nizip ilçesinde, evde televizyon izlerken kalp krizi geçiren Mehmet Aziz Çelik (14), kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
4.01.2021Gündem
26 gün solunum cihazına bağlı kaldı alkışlarla taburcu oldu
26 gün solunum cihazına bağlı kaldı alkışlarla taburcu olduGaziantep'te koronavirüs tedavisi gören ve 26 gün solunum cihazına bağlı kalan kadın hasta, hastanenin doktor ve sağlık çalışanlarının alkışları ile taburdu oldu.
1.01.2021Gündem
Hırsızlarının rahat tavırları ‘pes’ dedirtti
Hırsızlarının rahat tavırları ‘pes’ dedirttiGaziantep’in Nizip ilçesinde son günlerde artan bal ve zeytinyağı hırsızlıklarının şüphelileri polisin titiz çalışması sonucu yakalandı. Güvenlik kameralarına yansıyan hırsızlık anlarında şüphelilerin rahat tavırları pes dedirtti.
30.12.2020Gündem
Yoğun bakımda patlama: 10 ölü
Yoğun bakımda patlama: 10 ölüGaziantep’te Kovid-19 yoğun bakım ünitesinde oksijen cihazından kaynaklanan yangın sonucunda on kişi yaşamını yitirdi. Ölenlerin hepsinin koronavirüs hastası olduğu belirtilirken olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı
20.12.2020Gündem
Gaziantep'teki patlamada kahreden detay! Normal odaya çıkmaya hazırlanıyordu
Gaziantep'teki patlamada kahreden detay! Normal odaya çıkmaya hazırlanıyorduGaziantep'te özel bir hastanenin Covid-19 yoğun bakım ünitesinde yüksek akım oksijen cihazının patlaması sonucu çıkan yangında, korona tedavisi gören 9 kişi hayatını kaybetti. Acı olayda ölenlerin hikayeleri ortaya çıkmaya başladı. Yangında yaşamını yitiren Sekili Beldesi eski Belediye Başkanı ve Nizip Belediyesi Meclis Üyesi Ali Saffet Kanpolat’ın normal odaya çıkmaya hazırlandığı öğrenildi. Olaydan bir gün önce eşi ile görüntülü konuşan Kanpolat'tan geriye son resimleri kaldı.
19.12.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

GaziantepNizipMahmut Bozkurtgözgöz rengi

Nizip ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.