Geri Dön
GündemGrip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü

Grip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü

Ordu'da, Gürgentepe ilçesi esnafından Yener Demir (38), grip teşhisiyle tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitirdi.

Grip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü

Ordu'da dün domuz gribi şüphesiyle vefat eden şahsın herhangi bir tedbir alınmadan toprağa verilmesi dikkat çekti.

Ordu'da bir süredir rahatsızlığı nedeniyle sıkıntılar çeken ve geçen günlerde özel hastaneye sevk edilen, tedaviye cevap vermeyerek hayatını kaybeden Yener Demir’in (38) cenazesi toprağa verildi.

Kesin vefat sebebi Ankara'ya gönderilen örneklerin tahlili sonucu belli olan Demir’in, Ordu İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre halk arasında domuz gribi olarak bilinen ‘H1N1’ virüsü sebebiyle hayatını kaybettiği tespit edildi.


Grip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü

Gürgentepe ilçesinde market işleten, evli ve 2 çocuk babası Yener Demir için, öğle namazından önce Gürgentepe Merkez Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Burada cenaze namazı kılınan Demir, ardından da Döşek Mahallesi’ndeki kabristanlığa gözyaşları eşliğinde defnedildi. Cenaze törenine, protokol üyeleri ve Demir’in ailesi ile sevenleri katıldı.

CENAZE ÖNLEM ALINMADAN DEFNEDİLDİ

Öte yandan, domuz gribi nedeniyle hayatını kaybeden Yener Demir’in, riskli durumlarda kullanılan özel kıyafetler, maske ve tabut olmadan normal cenaze prosedürleri uygulanarak defnedilmesi ise dikkat çekti. Yener Demir’in mezarının da kireçlenmediği görüldü.

Grip teşhisiyle tedavi gördüğü hastanede öldü

Yangın sırasında helikopterden bırakılan suyun altında kalan kişi şans eseri yaralanmadıMuğla'da devam eden yangınların söndürülmesi için gönüllü olarak orman işçilerine yardım ederken helikopterden atılan su üstüne düşen Eşref Aşkan, olaydan yara almadan kurtuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet