Geri Dön
GündemGüvercin 9. son bölümde silahlar çekildi ve... Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı...

Güvercin 9. son bölümde silahlar çekildi ve... Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı...

Star TV'nin kısa sürede büyük bir ilgi gören yeni dizisi Güvercin, 9. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Hatırı sayılır bir izlenmeye sahip olan dizinin son bölümünde Kenan süt annesi bildiği İsmihan’ın gerçek annesi olduğunu, Kevsa’nınsa kendisini hiçbir zaman sevmediğini öğrendi ve ortalık karıştı. Peki şimdiden merakla araştırılan Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Güvercin 9. son bölümde silahlar çekildi ve... Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı...

GÜVERCİN 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kenan süt annesi bildiği İsmihan’ın gerçek annesi olduğunu, Kevsa’nınsa kendisini hiçbir zaman sevmediğini öğrenmiştir. Bütün yaşamının bir yalan olduğunu öğrenen Kenan, artık hayatını başka bir yerde sürdürmeye karar vermiştir. Kenan Zülüf’ten kendisiyle birlikte gelmesini istemiş, ama Zülüf evliliklerinin bir töre evliliği olduğunu, ailesini geride bırakıp gelemeyeceğini söyleyerek onun teklifini reddetmiştir. 

Kenan bütün bu duygularla İstanbul’a, oradan da yurt dışına gitmek üzere yola koyulur. Zülüf içi parçalanarak eve dönerken Kenan’ın yaşadıklarını öğrenip onun neden her şeyi geride bırakıp gitmek istediğini anlar. İsmihan hakkında öğrendiği başka bir gerçekle, Zülüf’ün üzerine büyük bir sorumluluk binecek ve önemli bir karar vermek zorunda kalacaktır. Kenan’ın gidişiyle Kevsa yıllardır beklediği ve istediği hayale nihayet ulaşmış, giderken de bütün işleri Ökkeş’in üzerine bıraktığını öğrenmiş ve rahatlamıştır.

Ancak şimdi, Ökkeş’i bir pavyon kadını olan Nimet’ten uzaklaştırmak, artık ittifak halinde olmadığı Celil’den gelecek tehditleri savuşturmak gibi dertlerle uğraşmak zorundadır. Bedir’se Kenan’ın kendisine söylediklerinden sonra altınları evine koyduran ve kendisini tehdit eden kişinin Kevsa olduğundan neredeyse emindir. Hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan biri, Bedir’in bütün bu açmazlardan çıkmasına yardımcı olabilecek midir? Artık vicdan azabıyla kavrulan Kasım’sa gerçekleri söylemeden durmayı başarabilecek midir?

GÜVERCİN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Güvercin 10. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Osmaniye'de FETÖ/PDY hükümlüsü 7 kişi yakalandıOsmaniye'nin Kadirli ilçesinde düzenlenen operasyonda, haklarında Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) üye olmak suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 7 kişi yakalandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler