Geri Dön
GündemHafta sonu hava nasıl? Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu

Hafta sonu hava nasıl? Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu

Hafta sonu hava durumu nasıl olacak? İstanbul'da geçtiğimiz günlerde etkili olan yoğun kar yağışı geri gelecek mi? Cumartesi-Pazar yağış bekleniyor mu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu ile ilgili son tahminleri yayınladı. İşte İstanbul ve yurt genelinde 5 günlük hava durumu tahmini.

Hafta sonu hava nasıl? Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu

Kar yağışı geri gelecek mi? İstanbul'da hava nasıl? Hafta sonu yağış bekleniyor mu? Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava durumu tahminlerini yayınladı.

BUGÜN HAVA NASIL?

Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, (Adıyaman hariç) Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ve Hatay çevrelerinin yağışlı geçeceği, yağışların Hatay çevrelerinde yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği tahmin ediliyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinin yüksekleri ile Doğu Anadolu’nun dik yamaçlarında çığ tehlikesi bulunmaktadır. Ülke genelinde buzlanma ve don ile birlikte kuzey ve iç kesimlerde pus, yer yer sis görülmesi bekleniyor.

CUMARTESİ - PAZAR İSTANBUL HAVA DURUMU

Meteoroloji tarafından yayınlanan son tahminlere göre cumartesi günü İstanbul'da yer yer yağışlı bir hava beklenirken Pazar günü ise bulutlu, az bulutlu bir hava bekleniyor. Son tahminlere göre Pazar günü İstanbul'da yağış beklenmiyor.

5 GÜNLÜK HARİTALI HAVA DURUMU

Hafta sonu hava nasıl Meteoroloji Cumartesi-Pazar İstanbul hava durumu