Geri Dön

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı?

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde YKS nedeniyle bazı saatler arasında sokağa çıkma yasağı uygulandı. Bu haftanın ortasına gelince hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanıp uygulanmayacağı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki bu hafta sonu 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı?

LGS ve YKS'nin yapıldığı günler belirli saatler arasında sınırlı sokağa çıkma yasağı uygulandı. Tekrar sokağa çıkma yasağı kararı gelip gelmeyeceği vatandaşların gündeminde bulunuyor. Hafta sonunun gelmesine sayılı günler kala araştırmalar devam ediyor. Peki 4-5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI?

Geçtiğimiz hafta sonu YKS'nin olduğu günler belirli saatler arasında sokağa çıkma yasağı uygulandı. Bu hafta sonu için ise bir sokağa çıkma yasağı kararı açıklanmadı. Konu ile ilgili detay gelirse haberde yer alacak.

Düğün dönüşü korkunç kazaAksaray’da düğün merasiminden dönen otomobilin sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampolede takla attı. Meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 1’i ağır 4 kişi de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber