Geri Dön
GündemHakan Ural, Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisi sonrası yaşananları değerlendirdi

Hakan Ural, Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisi sonrası yaşananları değerlendirdi

Kanal D’nin hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz gezisi ve o geziye davet ettiği bazı gazetecilerin gündeme gelmesi konuşuldu.

'Neler Oluyor Hayatta' programında konuyla ilgili düşüncelerini ifade eden Hakan Ural, "Ortaklaşa bir karar alınmışçasına, amaca yönelik bir silip atma operasyonu gibi gözüküyor" dedi.

"ÇOK HATA YAPTI"

Otobüsün içindeki fotoğraf hakkında da yorum yapan Ural, "Ekrem İmamoğlu kendi kendini panik halinde bir şeye aday göstereceğim derken çok hata yaptı. Bedeli ağır oldu. Maalesef çatı aday olma olasılığı kalmadı" şeklinde konuştu.

"Vız gelir tırıs gider" sözleri için de konuşan Hakan Ural, "Bu sözler umurumda değil demekten de daha ağırdır" yorumunda bulundu.

"AKILLARA ZARAR"

İ.B.B. Başkanı İmamoğlu'nun Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a yönelik yaptığı sosyal medya paylaşımını da değerlendiren Ural, "Kibir var, aşağılama var. Akıllara zarar" dedi. Hakan Ural, yaşananlarla ilgili "Samimi olun. Bak göreceksiniz önümüzdeki günlerde, daha çok kaynayacak bu kazan" ifadesini kullandı.