Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Son dakika Ekrem İmamoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ekrem İmamoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ekrem İmamoğlu haber sayfamızda...

Ekrem İmamoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.380 ekrem imamoğlu haberi bulunmuştur.
‘Şimdi gücümüzü birleştirme sesimizi daha gür çıkarma zamanı’
‘Şimdi gücümüzü birleştirme sesimizi daha gür çıkarma zamanı’İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Bora Balcıoğlu ile birlikte “Silivri İçme Suyu Yatırımları Açılışı ve Halk Buluşması”na katıldı.
26.02.2024Gündem
Roca’dan Akıllı Klozet Teknolojisi
Roca’dan Akıllı Klozet TeknolojisiTasarımı günümüzün ihtiyaçlarına göre yeniden yorumlayan Roca, In-Wash® In-Tank® akıllı klozet ile son teknolojiyi banyolara taşıyor.
26.02.2024Mimarlık
Murat Kurum: Gizledikleri ittifak, tamamen ortaya çıktı
Murat Kurum: Gizledikleri ittifak, tamamen ortaya çıktıAK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Eyüpsultan'da Ordulular İle Buluşma Programı’na katıldı. CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren Kurum, "Sen israfı bir konsere 600 milyon lira ödeyerek mi bitiriyorsun? Sen israfı bitirdik diye astığın pankartların reklam bütçesine bile 175 milyon lira harcamış kişisin" açıklamasında bulundu.
25.02.2024Gündem
CHP Lideri Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın
CHP Lideri Özel: Kimse bize milliyetçilik dersi vermeye kalkmasınCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Kimse Cumhuriyet Halk Partililere, Türkiye ittifakının bileşenlerine milliyetçilik dersi vermeye kalkmasın. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye'dir, Türkiye sevdalılarının ay yıldızlı al bayrağı kendine bayrak bilenlerin, onun uğrunda ölenlerin partisidir" dedi.
25.02.2024Gündem
Bakan Tunç duyurdu! Büyükçekmece'ye Adalet Sarayı geliyor
Bakan Tunç duyurdu! Büyükçekmece'ye Adalet Sarayı geliyorAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Adalet Bakanlığı olarak bir müjdemiz var. Büyükçekmece Adalet Sarayı. 2024 yılı yatırım programına aldık. " dedi.
25.02.2024Haberler
Bakan Tunç duyurdu! Büyükçekmece'ye Adalet Sarayı geliyor
Bakan Tunç duyurdu! Büyükçekmece'ye Adalet Sarayı geliyorAdalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Adalet Bakanlığı olarak bir müjdemiz var. Büyükçekmece Adalet Sarayı. 2024 yılı yatırım programına aldık. " dedi.
25.02.2024Gündem
Bakan Uraloğlu'ndan İmamoğlu'na 'davet' yanıtı
Bakan Uraloğlu'ndan İmamoğlu'na 'davet' yanıtıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Pazartesi günü açılışı gerçekleştirilecek Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım Projesi'ni Yedikule İstasyonu'nda tanıttı. Uraloğlu basın mensuplarının İmamoğlu hakkındaki davet sorusuna da yanıt verdi.
25.02.2024Gündem
İBB Başkanı İmamoğlu'ndan davet açıklaması
İBB Başkanı İmamoğlu'ndan davet açıklamasıİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Silivri'de düzenlenen 'Silivri İçme Suyu Yatırımları Açılışı ve Halk Buluşması' programında kadınlarla bir araya geldi.
25.02.2024Gündem
Fatih Erbakan: Seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruz
Fatih Erbakan: Seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruzPartisinin Kağıthane'deki seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Bursa, Samsun, Elazığ, Yozgat, Şanlıurfa, Malatya ve İstanbul'da seçimlere son derece iddialı bir şekilde giriyoruz." dedi.
24.02.2024Gündem
Ekrem İmamoğlu Kocamustafapaşa Meydanı'nda vatandaşlara seslendi
Ekrem İmamoğlu Kocamustafapaşa Meydanı'nda vatandaşlara seslendiİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Kocamustafapaşa Meydanı'nda vatandaşlara seslendi.
24.02.2024Gündem
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: Ülkemizin her tarafına hizmet ediyoruz
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Uraloğlu: Ülkemizin her tarafına hizmet ediyoruzBaşkent Millet Bahçesi'nde düzenlenen festivale katılan Bakan Uraloğlu, "Ülkemizin her tarafına hizmet ediyoruz. Ankaramıza da hizmet ediyoruz, İstanbulumuza da. Ülkemizin hiçbir tarafını ayrıştırmadan hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.
24.02.2024Gündem
Ekrem İmamoğlu: Bize bir davet yapıldı ama süreci pazartesi göreceğiz
Ekrem İmamoğlu: Bize bir davet yapıldı ama süreci pazartesi göreceğizİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Murat Kurum'un davet açıklamalarıyla ilgili "Bize bir davet yapıldı ama süreci pazartesi göreceğiz.'dedi.
24.02.2024Gündem
Bakan Göktaş'tan yerel seçim mesajı: AK Parti belediyeciliği artık bir markadır
Bakan Göktaş'tan yerel seçim mesajı: AK Parti belediyeciliği artık bir markadırAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş. 'AK Parti’nin 22 yıllık başarı hikayesinde yerel yönetimlerimizin payı büyüktür. AK Parti belediyeciliği artık bir markadır” dedi.
24.02.2024Gündem
Murat Kurum'dan Ekrem İmamoğlu'na 'davet' yanıtı
Murat Kurum'dan Ekrem İmamoğlu'na 'davet' yanıtıSancaktepe’deki programda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'nun"İlk kez; Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı tarafından davet edildim" söylemiyle ilgili konuştu.
24.02.2024Haberler
Erdoğan, KAAN ile başladı projeleri tek tek saydı: Füze sistemlerine sahip olmak beka meselesidir
Erdoğan, KAAN ile başladı projeleri tek tek saydı: Füze sistemlerine sahip olmak beka meselesidirSakarya'da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadele konusunda net mesajlar verirken milli muharip uçak KAAN, İHA, SİHA ve savunma sanayiinin önemine dikkat çekti.
24.02.2024Gündem
Murat Kurum'dan Ekrem İmamoğlu'na 'davet' yanıtı
Murat Kurum'dan Ekrem İmamoğlu'na 'davet' yanıtıSancaktepe’deki programda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Kurum, Ekrem İmamoğlu'nun"İlk kez; Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı tarafından davet edildim" söylemiyle ilgili konuştu.
24.02.2024Gündem
Tansu Çiller’e ‘destek’ yanıtı
Tansu Çiller’e ‘destek’ yanıtıİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışmaları kapsamında dün Çekmeköy halkı ile biraraya geldi.
24.02.2024Gündem
Ekrem İmamoğlu: Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına davet edildim
Ekrem İmamoğlu: Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına davet edildimSancaktepe Halk buluşmasında konuşan Ekrem İmamoğlu, "İlk kez; Sirkeci-Kazlıçeşme raylı sistemler açılışına Ulaştırma Bakanı tarafından davet edildim. Vallahi teşekkür ediyorum kendisine. Peki, şimdi ben ne yapacağım? Pazartesi oraya gideceğim. Pazartesi niye gideceğim biliyor musunuz? Bakın bu ülkede bazı alışkanlıkları böyle yapa yapa değiştireceğiz. Şunun için gideceğim o açılışa: O bakanlık, o makamlar; onlar kadar benim kardeşim, benim. Benim makamım, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, benim kadar onların. Bunu onlara öğretene kadar, bunu her yerde anlatacağım" ifadelerini kullandı.
23.02.2024Gündem
Ekren İmamoğlu AK Parti standını ziyaret etti
Ekren İmamoğlu AK Parti standını ziyaret ettiSancaktepe'de halk buluşması öncesinde esnafı ve seçim çadırlarını ziyaret eden Ekrem İmamoğlu'nu, AK Parti'nin seçim çadırındaki bir görevli üye olmaya davet etti.
23.02.2024Gündem
Murat Kurum: Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’dur
Murat Kurum: Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’durBağcılar Meydanı’nda konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Bugün maalesef, milletin gözleri önünde ‘İstanbul bir kirli pazarlık masasına’ yatırılmıştır. Fatih’in emaneti İstanbul; ‘Kandil Uzlaşısı’yla paylaşılmak istenmektedir. Her gün pazarlıklar yapılmakta; meclis üyelikleri, adaylıklar dağıtılmaktadır. ‘Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’dur." dedi.
23.02.2024Haberler
Murat Kurum: 'Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’dur
Murat Kurum: 'Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’durBağcılar Meydanı’nda konuşan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, "Bugün maalesef, milletin gözleri önünde ‘İstanbul bir kirli pazarlık masasına’ yatırılmıştır. Fatih’in emaneti İstanbul; ‘Kandil Uzlaşısı’yla paylaşılmak istenmektedir. Her gün pazarlıklar yapılmakta; meclis üyelikleri, adaylıklar dağıtılmaktadır. ‘Kandil Uzlaşısı’nın adayı İmamoğlu’dur." dedi.
23.02.2024Gündem
Ekrem İmamoğlu'ndan Tansu Çiller'e eleştiri
Ekrem İmamoğlu'ndan Tansu Çiller'e eleştiriÇekmeköy'de konuşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tansu Çiller'i eleştirdi.
23.02.2024Gündem
Kanaat önderleri sahaya iniyor
Kanaat önderleri sahaya iniyorDEM Parti İstanbul’da büyükşehir için aday çıkarırken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yeni hamlesi “Doğu ve Güneydoğu’dan kanaat önderleri” oldu.
23.02.2024Gündem
Birlikte miting
Birlikte mitingCHP lideri Özgür Özel, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Sultangazi Belediye Başkan adayı Ferhat Epözdemir ile beraber Sultangazi’de halkla buluştu.
23.02.2024Gündem
CHP Lideri Özgür Özel: Siyasetçiler Ankara'da anlaşamamış olabilir
CHP Lideri Özgür Özel: Siyasetçiler Ankara'da anlaşamamış olabilirCUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, Sultangazi 15 Temmuz Şehitleri Meydanı'nda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte halk buluşmasına katıldı.
22.02.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ekrem İmamoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.