Ekrem İmamoğlu

Ekrem İmamoğlu

Son dakika Ekrem İmamoğlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ekrem İmamoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ekrem İmamoğlu haber sayfamızda...

Ekrem İmamoğlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.554 ekrem imamoglu haberi bulunmuştur.
‘İttifak ortak karar verirse kaçılmaz’
‘İttifak ortak karar verirse kaçılmaz’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir televizyon programında soruları yanıtladı.
10.04.2021Siyaset
Dilek İmamoğlu'nun acı günü! Annesi hayatını kaybetti
Dilek İmamoğlu'nun acı günü! Annesi hayatını kaybettiİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun annesi vefat etti.
9.04.2021Gündem
İstanbul’dan otobüs
İstanbul’dan otobüsİstanbul Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı Belediyesi’ne sembolik bir bedelle 1999 model, Mercedes-Benz marka, 37 kişilik yolcu otobüsü hibe etti.
7.04.2021Ege
Ramazan ayında 365 gramlık pide halk ekmekte 1,5 TL'den satılacak
Ramazan ayında 365 gramlık pide halk ekmekte 1,5 TL'den satılacakİstanbul Büyükşehir Belediye(İBİB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Ramazan ayında 365 gramlık pidenin İstanbul Halk Ekmek(İHE) büfelerinde 1,5 TL'den satılacağını duyurdu.
6.04.2021Ekonomi
Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden Beyazıd Camisi Hünkar Kasrı'na ilişkin açıklama
Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden Beyazıd Camisi Hünkar Kasrı'na ilişkin açıklamaVakıflar Genel Müdürlüğünce, Beyazıd Camisi Hünkar Kasrı'nın restorasyon ihale ilanının, 25 Şubat 2021'de gerekli platformlarda yayınlandığı, ihalenin de 17 Mart'ta İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü uhdesinde yapıldığı bildirildi.
1.04.2021Ekonomi
‘Yaşananlar gelecek kuşaklara aktarılmalı’
‘Yaşananlar gelecek kuşaklara aktarılmalı’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Saraçhane Sergi salonunda 2017 yılında yaşamını yitiren İstanbul eski Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet İsvan anısına düzenlenen sergiye katıldı.
1.04.2021Siyaset
'İlk seçimde biz kazanacağız'
'İlk seçimde biz kazanacağız'Seçimi hazır olduklarını belirten CHP lideri Kılıçdaroğlu, “İlk seçimde biz kazanacağız. Türkiye’de tekrar demokratikleşme dönemini başlatacağız. Biz seçimleri kazandıktan sonra Türkiye’de tekrar parlamenter sistemi getireceğiz” dedi.
1.04.2021Siyaset
İmamoğlu'ndan AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'ye ziyaret
İmamoğlu'ndan AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'ye ziyaretİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi ziyaret etti.
29.03.2021Siyaset
'Yereldeki başarı merkezin işareti'
'Yereldeki başarı merkezin işareti'CHP'nin yerel yönetimlerde sağladığı başarının merkezi yönetimde sağlayacağı başarının işareti olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, Türkiye'yi en kısa sürede bölgesindeki bütün sorunlarından arındırıp görkemli bir ülke haline getireceklerini söyledi...
28.03.2021Siyaset
‘İşbirliğimiz devam edecek’
‘İşbirliğimiz devam edecek’İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.
23.03.2021Ege
Vakıflar Genel Müdürü Ersoy'dan 'Gezi Parkı' açıklaması
Vakıflar Genel Müdürü Ersoy'dan 'Gezi Parkı' açıklamasıVakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy, "Gezi Parkı olarak anılan alanın Taksim’de ki alanın tescili İstanbul Büyükşehir Belediyesinden alınarak asıl sahibi Sultan Beyazıt Hanı Veli Hazretleri Vakfına tescili yapılmıştır. Tıpkı 2008’den bu yana kadar yaklaşık 1014 taşınmazın mülkiyetiyle ilgili olduğu gibi. Konunun siyasi veya ideolojik hiçbir yanının olmadığı, hangi tarihlerde hangi eserlerin vakıflarına döndürüldüğü net şekilde görülecektir" dedi.
23.03.2021Gündem
Projeler için işbirliği
Projeler için işbirliğiEdremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Balıkesir’deki Millet İttifakı il ve ilçe başkanları ve meclis üyeleri ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuğu oldu.
20.03.2021Ege
İYİ Parti Adana'da toplu istifa
İYİ Parti Adana'da toplu istifa Adana'da İYİ Parti'nin il ve ilçe teşkilatlarından, aralarında kurucu üye ve yöneticilerin de bulunduğu 29 kişi, partilerinden istifa etti.
20.03.2021Siyaset
İstanbul-Atina arasında iyi niyet protokolü
İstanbul-Atina arasında iyi niyet protokolüİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile Atina Belediyesi arasında şehir yönetimi, göç yönetimi, depreme hazırlık ve çevre gibi konularda iş birliği öngören iyi niyet protokolü imzalandı.
20.03.2021Siyaset
İstanbul ve Atina arasında "iyi niyet protokolü" imzalandı
İstanbul ve Atina arasında "iyi niyet protokolü" imzalandıİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Atina Belediye Başkanı Kostas Bakoyannis, şehirler arasında "iyi niyet protokülü" imzaladı.
19.03.2021Gündem
İBB'de çalışan 45 bin işçi için toplu iş sözleşmeleri imzalandı
İBB'de çalışan 45 bin işçi için toplu iş sözleşmeleri imzalandı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde (İBB) çalışan 45 bin işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmeleri düzenlenen törenle imzalandı.
19.03.2021Ekonomi
İmamoğlu'ndan HDP'ye Nevruz kutlaması
İmamoğlu'ndan HDP'ye Nevruz kutlamasıHalkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'ı arayarak, Nevruz Bayramı'nı kutladığını belirtti.
19.03.2021Siyaset
Şehitlikte İmamoğlu gazi yakını tartışması
Şehitlikte İmamoğlu gazi yakını tartışmasıİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Edirnekapı Şehitliği’nde 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla düzenlenen törende gazi yakını olduğunu söyleyen bir kişinin tepkisiyle karşılaştı.
19.03.2021Gündem
Dünyanın önde gelen değişim liderleri, imece summit'te buluştu
Dünyanın önde gelen değişim liderleri, imece summit'te buluştuimece summit’te; “Değişim öncüsü birey ve kurumların dönüşümü yönetmesi ve hızlandırmasını nasıl sağlayabiliriz?” ve “Bu amaçla sektörler, kurumlar, bireyler arası bilgi aktarımı ve iş birliğini nasıl kolaylaştırabiliriz?” temel sorularına cevap arandı.
20.03.2021Vitrin
Ekrem İmamoğlu'na şehitlikte tepki gösteren kişiden açıklamalar
Ekrem İmamoğlu'na şehitlikte tepki gösteren kişiden açıklamalarİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na şehitlikte tepki gösteren Mustafa İlker Yılmaz, “Samimiyetsizliği gördüm için buna tepki gösterdim" dedi.
18.03.2021Gündem
Ekrem İmamoğlu şehitlikteki tepkiyle ilgili konuştu
Ekrem İmamoğlu şehitlikteki tepkiyle ilgili konuştuİstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na şehitlikte tepki gösteren Mustafa İlker Yılmaz, “Samimiyetsizliği gördüm için buna tepki gösterdim" dedi.
18.03.2021Gündem
Son dakika... Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki!
Son dakika... Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki!Gelen son dakika haberine göre; 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Edirnekapı Şehitliği'nde düzenlenen törende, gazi yakını olduğunu söyleyen bir kişi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.
18.03.2021Gündem
Son dakika haberi: Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki! Peş peşe açıklamalar geldi
Son dakika haberi: Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki! Peş peşe açıklamalar geldiGelen son dakika haberine göre; Edirnekapı Şehitliği'nde düzenlenen Çanakkale şehitlerini anma programı sırasında gazi yakını olduğunu söyleyen Mustafa İlker Yılmaz isim vatandaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi. Yaşanan olay sonrası Ekrem İmamoğlu ve Mustafa İlker Yılmaz'dan peş peşe açıklamalar geldi. İşte haberin ayrıntılar...
18.03.2021Gündem
Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki!
Ekrem İmamoğlu'na Edirnekapı Şehitliği'nde tepki!Gelen son dakika haberine göre; 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Edirnekapı Şehitliği'nde düzenlenen törende, gazi yakını olduğunu söyleyen bir kişi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.
18.03.2021Haberler
Patrikhanede deprem! 2 numara görevden alındı
Patrikhanede deprem! 2 numara görevden alındıFener Rum Patrikhanesi’nde büyük bir temizlik operasyonu gerçekleştirildi. Karar alma organı olan Sen Sinod Meclisi, Patrik Bartholomeos’dan sonra iki numara olan Kadıköy Metropoliti Athanasios’u itaatsizlik gerekçesiyle görevden aldı.
18.03.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

ekrem imamoğluibbegeistanbuledirnekapı şehitliği

Ekrem İmamoğlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.