Geri Dön

Hatice Tusu kimdir, öldürüldü mü? Hatice Tusu hakkında son dakika gelişmesi...

Aydın'ın Didim ilçesinde 10 Ekim tarihinden bu yana kayıp olan ve kendisinden haber alınmayan eski hemşire Hatice Tusu ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı'ya kayıp Hatice Tusu'nun çocuklarının başvurmasının ardından olayın derinlemesine incelenmesi ve oğulların açıklamalarının ardından Hatice Tusu'nun erkek arkadaşı olduğu öğrenilen şahıs polis tarafından dün gözaltına alındı. Polis sorgusunda her şeyi itiraf eden S.A Hatice Tusu'yu öldürdüğünü ve bataklık alana bıraktığını itiraf etti.

Hatice Tusu kimdir, öldürüldü mü? Hatice Tusu hakkında son dakika gelişmesi...

Hatice Tusu'nun son durumuna ilişkin araştırmalar devam ediyor. 10 Ekim'den bu yana kayıp olan eski hemşire Hatice Tusu'nıun polis tarafından gözaltına alınan erkek arkadaşı Hatice Tusu'yu öldürdüğünü itiraf etti. Aydın'ın Didim ilçesinde kayıp olan ve Müge Anlı'ya başvuran kadının çocuklarının açıklamalarının ardından gündeme geldi. Polis tarafından erkek arkadaşının gözaltına alınması ile sır perdesi aralandı.

HATİCE TUSU'YA NE OLDU?

Edinilen bilgiye göre, Didim’de yaşayan emekli hemşire Hatice Tusu’dan (59) haber alamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. 10 Ekim tarihinde Efeler Mahallesi’ndeki evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan iki çocuk annesi Hatice Tusu’yu bulmak için polis ekipleri çalışma başlattı. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yapılan incelemede Tusu’nun en son erkek arkadaşı S.A. ile buluştuğunu belirleyen polis, emekli hemşirenin erkek arkadaşını gözaltına aldı. S.A.'nın emniyetteki sorgusunda cinayeti itiraf ettiği, Tusu ile bir süre tartıştıktan sonra kavga ettiklerini ve boğazını sıktığını, burnundan kan gelmesi sonucunda da öldüğünü anladığını ifade ettiği öğrenildi.

Emekli hemşire Tusu’nun erkek arkadaşı tarafından Hisar Mahallesi Sağtur Plajı’na gömüldüğünün öğrenilmesi üzerine bölgede arama yapıldı. Ekipler bölgede yaptıkları çalışmalarda emekli hemşirenin cansız bedenini toprağa gömülü şekilde buldu. Emekli hemşirenin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından belirleneceği öğrenildi.

Aydın'ın Didim ilçesinde 11 Ekim'den bu yana kayıp olarak aranan emekli hemşire Hatice Tusu'nun öldürüldüğü belirlendi. Gözaltına alınan zanlı S.A'nın itirafı üzerine yapılan aramada kadının cesedi bataklıkta bulundu.

Düğünde patlatılan havai fişek genç kadının kabusu oldu!İstanbul’da arkadaşının düğününe giden Selime Kılıç, havai fişeğin dizine saplanması sonucu sakat kaldı. Düğünde yaşanan korku dolu anlar cep telefonu kamerasına yansırken Kılıç'ın avukatı Selim Babaoğlu, 350 bin liralık tazminat davası açtıklarını belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber