Geri Dön
GündemHazer Amani kimdir? Hazer Amani kaç yaşında?

Hazer Amani kimdir? Hazer Amani kaç yaşında?

Ünlü şef Hazer Amani kimdir? Son dönemde şarkıcı Sıla ile olan birlikteliği ile magazin dünyasında sıkça yer alan Hazer Amani ile ilgili ayrıntılar merak konusu oldu. Peki, Hazer Amani kaç yaşındadır?

Hazer Amani kimdir? Hazer Amani kaç yaşında?

MasterChef Türkiye ile tanınan ve şuanda da farklı bir yemek yarışmasında jüri üyeliği yapan Hazer Amani bir süredir şarkıcı Sıla ile birlikte. Peki, Hazer Amani kimdir?

HAZER AMANİ KİMDİR?

1977 doğumlu olan Hazer Amani Ankara'da doğmuştur. Yemeğe olan ilgisi küçük yaşlarda başlayan Hazer Amani Güney Afrika'da Cordon Bleu'ya giderek 3 yıl aşçılık eğitimi almıştır. Daha sonra Yusuf Köksal ile tanışarak Türkiye'ye gelmiştir. 2011 yılında 'En Yaratıcı Şefi' ödülünü almıştır.

Televizyonda en büyük çıkışını MasterChef Türkiye ile yapmıştır. Hazer Amani 2018 MasterChef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu ile jüri üyeliği yapmıştır. Şimdilerde The Taste Türkiye'de jüri üyeliği yapmaktadır.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet