Geri Dön

İç Denetçi Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İç Denetçi Sınav soruları - cevapları yayımlandı mı? (2020)

ÖSYM tarafından bugün uygulanan Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı sona erdi. Sınav sonrasında adaylar, İç denetçi sonuçları ne zaman açıklanacak arayışına geçti. ÖSYM'nin 2020 sınav takviminde İç Denetçi Sınav sonuçlarının tarihi yayımlandı. peki İç Denetçi sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak?

İç Denetçi Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İç Denetçi Sınav soruları - cevapları yayımlandı mı? (2020)

Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı (2020-İç Denetçi) bugün tamamlandı. Sınav sonrasında başarı puanını ölçmek isteyen adaylar, İç Denetçi soruları ve cevapları için arayışa geçti. Peki İç Denetçi soruları ve cevapları ne zaman yayınlanır, sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

İÇ DENETÇİ SORULARI VE CEVAPLARI YAYIMLANDI MI?

İç denetçi soruları ve cevapları henüz yayımlanmadı. ÖSYM tarafından soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlanınca haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

İÇ DENETÇİ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu İç Denetçi Aday Belirleme Sınavı sonuçları 10 Kasım 2020 tarihinde açıklanacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye yaptırım restiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'F-35 için adım attık, bizi tehdit ettiniz. 'S400'leri Rusya'ya geri gönderin' dediniz. Bazı Amerikalılar çıkıyor, İlham kardeşimi arıyor, diyor ki 'Biz sizin yanınızda kimin yer aldığını biliyoruz, Erdoğan var, Türkiye var. Biz Türkiye'ye de yeri gelirse yaptırım uygularız.' Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber