Cevapları

Cevapları

Son dakika cevapları haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan cevapları gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan cevapları haber sayfamızda...

Cevapları

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.123 cevaplari haberi bulunmuştur.
SON DAKİKA || Tam kapanma uzatılacak mı, ne zaman bitecek 2021? Yasaklar uzatıldı mı, tam kapanmadan kimler muaf?
SON DAKİKA || Tam kapanma uzatılacak mı, ne zaman bitecek 2021? Yasaklar uzatıldı mı, tam kapanmadan kimler muaf?Tam kapanma 19 Mayıs'ta olacak mı? Tam kapanma süresi uzayacak mı, yasaktan kimler muaf? sorularının cevapları araştırılıyor. 17 gün sokağa çıkma yasağı ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Tam kapanma süreci 29 Nisan saat 19.00'da başladı. 17 gün sürecek olan tam kapanma ile ilgili detaylar merak konusu. Sokağa çıkma yasağının biteceği tarih ve 17 günlük tam kapanmadan muaf olanlar araştırılıyor. Peki tam kapanma uzatılacak mı, yasaklar ne zaman bitecek 2021? İşte tam kapanmadan muaf olanlar....
7.05.2021Gündem
Meyve Şekeri Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'meyve Şekeri' Yanıtları
Meyve Şekeri Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'meyve Şekeri' YanıtlarıBulmacalar, bilgiye dayalı gazete ve dergi oyunlarıdır. Özellikle gazete yanlarında bulmaca ekleri verilir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber bulmacalarda elektronik ortamda çözülebilmektedir. Bulmacalarda çıkan bazı sorular ise oldukça zorlayıcıdır. Meyve şekeri de bulmacalarda çıkan zor sorulardan bir tanesidir. Peki bulmacada çıkan meyve şekerinin cevabı nedir? Cevabı kaç harflidir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
7.05.2021Eğitim
Mızrap Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'mızrap' Yanıtları
Mızrap Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'mızrap' YanıtlarıBulmacalarda soru olarak sorulan kelimelerin eş anlamlısı veya anlattığı şey sorulmaktadır. Bulmacalar kelime haznesini geliştirmek için çözülmelidir. Bazı kelimelerin birçok eş anlamlısı bulunabilmektedir. Bulmacalarda sıklıkla mızrap kelimesi sorulmaktadır. Mızrap bulmacasının cevabı nedir? Mızrap bulmacasının kaç farklı cevabı vardır? Mızrap bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için mızrap bulmacasının cevaplarını derledik.
7.05.2021Eğitim
Miras Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'miras' Yanıtları
Miras Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'miras' YanıtlarıBulmacalar hem insanların dilini geliştirmekte hem de insan vücudunda ki stresi azaltmakta birebirdir. Bulmacalarda kelimelerin eş anlamları veya çağrıştırdığı anlamlar sorulmaktadır. Bazı kelimelerin birden çok cevabı bulunmaktadır. Bu kelimelerden bir tanesi de miras kelimesidir. Miraç bulmacasının cevabı nedir? Miras bulmacasının kaç farklı cevabı vardır? Miras bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için miras bulmacasının cevaplarını derledik.
7.05.2021Eğitim
Piston Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'piston' Yanıtları
Piston Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'piston' YanıtlarıBireyler günlük hayatında farklı aktiviteler yaparak zaman geçirebiliyor. Bulmaca çözmek kişilerin gün içerisinde yaptığı aktivite türleri arasında bulunuyor. Piston sözcüğü bulmacalarda çok karşılaşılan önemli kelimelerden biridir. Piston bulmaca yanıtları pek çok bulmaca çözen birey tarafından araştırılıyor. Piston bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada piston yanıtlarını sizler için derledik.
7.05.2021Eğitim
Pamuk Kozası Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'pamuk Kozası' Yanıtları
Pamuk Kozası Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'pamuk Kozası' YanıtlarıBoş zamanlarda insan vücuduna en iyi gelen aktivitelerden bir tanesi bulmaca çözmektir. Bulmaca çözmenin insan vücuduna birçok yararı bulunmaktadır. Bulmacalarda her sorunun cevabını bilmek zordur. Pamuk kozası bulmacalarda sıklıkla sorulan sorular arasında yer almaktadır. Pamuk kozası bulmacasının cevabı nedir? Pamuk kozası kaç farklı cevabı bulunmaktadır? Sizler için pamuk kozası bulmacasının cevaplarını derledik.
7.05.2021Eğitim
Özgün Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'özgün' Yanıtları
Özgün Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'özgün' YanıtlarıÖzgün kelimesi bulmacalarda çok karşılaşılan bir kelimedir. Özgün kelimesine verilecek olan cevaplar kişilerce özel olarak araştırılıyor. Özgün kelimesi görüldüğünde kişiler doğru cevap vermek için bazı araştırmalar yapabiliyor. Özgün bulmaca cevapları kişiler tarafından araştırılıyor. Özgün bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada özgün yanıtları ile ilgili sizlere bilgiler derledik.
7.05.2021Eğitim
Öndelik Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'öndelik' Yanıtları
Öndelik Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'öndelik' YanıtlarıÖndelik kelimesinin anlamı pek çok kişi tarafından biliniyor. Öndelik kelimesi bulmacalarda kişilere sorulan önemli kelimelerden biridir. Öndelik bulmaca cevabı hakkında bireyler farklı araştırmalar yaparak bilgi sahibi olmak istiyor. Öndelik yanıtları kişiler tarafından araştırılıyor. Öndelik bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada öndelik yanıtları hakkında sizlere yanıtları derledik.
7.05.2021Eğitim
Öküz Yemliği Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'öküz Yemliği' Yanıtları
Öküz Yemliği Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'öküz Yemliği' YanıtlarıBulmaca çözmek herkesin yapabileceği bir aktivite olduğu gibi soruların zorluğuna göre çözebilen kişi sayısı da değişmektedir. Bulmaca çözmek aslında bir kaç soru cevaplayıp bırakmak değil tüm kutucuklar dolana kadar devam etmektir. Bunun için de bilinmeyen sorular araştırılmalıdır. Karşınıza öküz yemliği nedir? Sorusuna dair tüm detayları derledik.
7.05.2021Eğitim
Ödünç Verme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'ödünç Verme' Yanıtları
Ödünç Verme Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'ödünç Verme' YanıtlarıBulmaca çözen bireyler, farklı kelimeler karşılaştığında cevap verme konusunda zorluk yaşayabiliyor. Ödünç verme herkesin cevabını merak ettiği bir kelimedir. Bulmacalarda kişilerin önüne çıkan ödünç verme kelimesinin cevabı, yaygın olarak araştırılan bilgilerden biridir Ödünç verme bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada "ödünç verme" yanıtları hakkında cevapları derledik.
7.05.2021Eğitim
'Korna' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Korna' Yanıtları
'Korna' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Korna' YanıtlarıSosyalleşme araçlarından biri de bulmacalardır. Bulmacalar, eğlence ve öğrenme araçlarıdır. Günümüzde teknoloji ile beraber elektronik bulmacalarda artık ilgi görmeye başlamıştır. Hatta bulmacalar aracılığı ile iletişim de kurulabilmektedir. Bulmaca sorularından biri kornanın bulmacada ne demek olduğudur. Peki bulmaca korna ne demektir? Kaç harfi cevabı vardır? İşte tüm bu soruların yanıtlarını derledik.
6.05.2021Eğitim
İNSTAGRAM DONDURMA Linki 2021 - Instagram Hesap Dondurma (Geçici, kalıcı instagram nasıl dondurulur?)
İNSTAGRAM DONDURMA Linki 2021 - Instagram Hesap Dondurma (Geçici, kalıcı instagram nasıl dondurulur?) Dünya genelinde 1 milyarı aşkın kullanıcı sayısı olan sosyal medya uygulaması Instagram'da hesap dondurma ve hesap silme ile ilgili merak edilenleri bir araya getirdik. Yurt genelinde de milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'a ilişkin en çok Instagram hesap dondurma ve Instagram geçici hesap silme nasıl yapılır sorularının cevapları aranıyor. İşte 2020 Instagram hesap dondurma linki ve Instagram dondurmaya ile ilgili tüm merak edilenler ile birlikte geçici ve kalıcı olarak instagram nasıl dondurulur sorusunun yanıtı...
6.05.2021Gündem
'Kopça' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Kopça' Yanıtları
'Kopça' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Kopça' YanıtlarıBulmacalarda birçok soru sorulmaktadır. Bulmacalarda sorulan soruların genellikle eş anlamlısı veya çağrıştırdığı şeyler sorulmaktadır. Bulmacalarda sorulan soruların birden fazla cevabı olabilmektedir. Kopça bulmacası da bunlardan bir tanesidir. Kopça bulmacasının cevabı nedir? Kopça bulmacasının kaç cevabı vardır? Kopça bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için kopça bulmacasının bütün cevaplarını derledik.
6.05.2021Eğitim
'Klasör' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Klasör' Yanıtları
'Klasör' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Klasör' YanıtlarıBulmacalarda klasör kelimesi çok sorulabiliyor. Bulmaca çözmeyi seven bireyler, klasör kelimesiyle yaygın olarak karşılaşabiliyor. Klasör sözcüğünün bulmacadaki yanıtları bireylerin oldukça detaylı araştırma yaptığı önemli bir konudur. Klasör yanıtları kişilerce özel olarak birçok kaynakta araştırılıyor. Klasör bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada klasör yanıtlarıyla ilgili tüm detayları derledik.
6.05.2021Eğitim
'Kısa Çizme' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Kısa Çizme' Yanıtları
'Kısa Çizme' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'Kısa Çizme' YanıtlarıKişiler kendini geliştirmek için gündelik hayatında bazı aktiviteler yapabiliyor. Bulmaca çözmek, günlük yapılan aktivitelerden biridir. Kişiler bulmaca çözerken kısa çizme sorusuyla karşılaşabiliyor. Kısa çizme sorusuna vereceği cevapları araştırarak bilgi sahibi olmak istiyor. Kısa çizme bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada kısa çizme yanıtları hakkında detayları derledik.
6.05.2021Eğitim
'Kekemelik' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kekemelik' Yanıtları
'Kekemelik' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kekemelik' YanıtlarıGenel olarak kare ve çengel bulmacalarda karşınıza çıkmakta olan kelimelerin anlamları ile ilgili bir bilginiz yoksa cevaplarını bulmak isteyeceksinizdir. Siz de bulmacalar da karşılaştığınız ve anlamını bilmediğiniz kelimeler ille ilgili olarak bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Kekemelik' bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'Kekemelik' yanıtları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.05.2021Eğitim
'Kasımpatı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kasımpatı' Yanıtları
'Kasımpatı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kasımpatı' YanıtlarıÇengel ve kare bulmacalar, bulmaca sevenlerin vazgeçmeden çözmeyi sevdiği bulmacalar arasında sayılmaktadır. Bu bulmacaları çözer iken bir takım soruların karşılıkları bulunamamakta ya da kafa karıştırmaktadır. Bu tür kelimelerden bir tanesi de kasımpatı kelimesidir. Peki, kasımpatı kelimesi ne demektir? Kaç tane karşılığı bulunmaktadır? Bu karşılıklar kaç harften oluşmaktadır? İşte, bulmacalarda kasımpatı kelimesinin karşılıkları ve harf sayıları.
6.05.2021Eğitim
'Kas Grubu Zayıflığı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kas Grubu Zayıflığı' Yanıtları
'Kas Grubu Zayıflığı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kas Grubu Zayıflığı' YanıtlarıGazete, dergi ve teknoloji sisteminde yer alan türlü şekillerde olan bulunması istenilen düşündüren aratarak bulmayı amaçlayan kelime bulma ve bilgi yoklama sistemine bulmaca denmektedir. Genellikle günümüzde bulmaca sisteminin çapraz biçimlisi yaygındır. Bulmaca kelimesi dilimize İngilizce kökenli olan puzzle kelimesinden türeyerek gelmiştir. Puzzle kelimesinin Türkçe karşılığı ise bilmece ve muamma demektir. Çeşitli sayılarda bulunan kas grubu zayıflığı teriminin bulmacadaki cevaplarını derledik.
6.05.2021Eğitim
'Karakter' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'karakter' Yanıtları
'Karakter' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'karakter' Yanıtlarıİnsanlar genellikle eğlenmek ve güzel zaman geçirmek için farklı türde oyunları oynarlar. Bu oyunlardan en çok beğenilenler ise zekâ ve bilgi test eden, vücudu yormaya gerek kalmayan bilişsel bulmacalardır. Bu bulmacalarda çıkan kelimelerin bazen diğer karşılıklarını söylemekte sıkıntı çekeriz. İşte “karakter” kelimesinin diğer yanıtlarının ne olduğu da merak edilen konulardandır. Şimdi gelelim “Karakter” kelimesinin bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'Karakter' yanıtları nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
6.05.2021Eğitim
Kadınsı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kadınsı' Yanıtları
Kadınsı' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'kadınsı' YanıtlarıGünlük hayatlarda boş zamanlarda bulmaca çözmek oldukça yaralı bir aktivitedir. Bulmacalarda her sorunun cevabını bulmak bazen oldukça zordur. Birçok kelimenin oldukça fazla anlamı ve farklı cevapları bulunmaktadır. Bulmaca da karşınıza çıkan kadınsı kelimesinin cevabı nedir? Kadınsının kaç farklı cevabı bulunmaktadır. Bulmacalarda denk gelinebilecek kadınsı kelimesinin cevaplarını sizler için derledik.
6.05.2021Eğitim
İyimser' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'iyimser' Yanıtları
İyimser' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'iyimser' YanıtlarıBulmacalar beyin egzersizi olarak oldukça iyi aktivitelerdir. Bulmaca çözmek Alzheimer hastalığının ilerlemesini durdurmak için ve stersi azaltmak için kullanılmaktadır. Bulmacalarda sorulan soruların birçok cevabı olabilmektedir. İyimser bulmacası da bunlardan bir tanesidir. İyimser bulmacasının cevabı nedir? İyimser bulmacasının kaç cevabı vardır? İyimser bulmacasının cevabı nedir? Sizler için iyimser bulmacasının cevaplarını derledik.
6.05.2021Oyun
İklim' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'iklim' Yanıtları
İklim' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'iklim' YanıtlarıBulmaca çözerken bir takım kelimeler de takılarak zorlanmak mümkündür. Böyle durumlar ile karşılaşıldığı zaman bulmacaların cevaplarına ulaşmak isteyebilirsiniz. İklim' bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'İklim' yanıtları nelerdir? Harf harf bulmacada karşınıza çıkacak olan iklim kelimesi ile ilgili olarak üç harfli ve beş harfli kelimelere dair detayları derledik.
6.05.2021Oyun
İçbükey' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'içbükey' Yanıtları
İçbükey' Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'içbükey' YanıtlarıBulmacalar boş vakitlerde insan beynini geliştirmek ve insan vücudundaki stresi azaltmak için birebirdir. İç bükey bulmacalarda sıklıkla sorulan bir sorudur. İçbükey bulmacasının cevabı nedir? İçbükey bulmacasının kaç farklı cevabı vardır? İçbükey bulmacasının cevapları kaç harflidir? Sizler için iç bükey bulmacasının cevaplarını derledik.
6.05.2021Oyun
ALES sonuçları için geri sayım... ÖSYM ALES sonuçlarını o tarihte açıklayacak!
ALES sonuçları için geri sayım... ÖSYM ALES sonuçlarını o tarihte açıklayacak!ALES sonuçları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. 2 Mayıs tarihinde gerçekleşen ALES'in soruları ve cevapları geçtiğimiz günlerde ÖSYM resmi sitesinde erişime açıldı. Peki, sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte 2021 ALES/1 için belirlenen sonuç tarihi.
6.05.2021Gündem
Yol Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'yol' Yanıtları
Yol Bulmaca Cevabı Nedir? Harf Harf Bulmacada 'yol' YanıtlarıYol kelimesi bulmacalarda en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Çengel ve kare bulmacalarda karşımıza çıkan bu sorunun birden fazla yanıtı var. Yol kelimesiyle eş anlamlı olan kelimelerden birçoğu dört ya da beş harfliyken, iki tanesi de altı harfli. Bulmaca çözmeyi sevenler çıkan harflere göre bu kelimelerden birini yazabilir. Yol' bulmaca cevabı nedir? Harf harf bulmacada 'Yol' yanıtlarını sizin için derledik.
6.05.2021Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

bulmacayanıtıcevabınedirharf

Cevapları ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.