Geri Dön
GündemIğdır'da jandarmadan havadan ve karadan denetim

Iğdır'da jandarmadan havadan ve karadan denetim

Iğdır’da Kurban Bayramı tatili nedeniyle jandarma hem karadan hem de havadan trafik denetimi yaptı.

Iğdır'da jandarmadan havadan ve karadan denetim

Ermenistan, Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti ve İran'a sınır olan Iğdır'da jandarma, Kurban Bayramı tatilinde havadan denetim yaptı. Denetimlere Vali Vekili Yusuf Cankatar, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Özdurhan, Emniyet Müdürü Oğuzhan Yonca da katıldı. Helikopter ile ana arterler ve trafiğin yoğun olduğu noktaları havadan izleyen Cankadar, Özdurhan ve Yonca, kontrol noktalarındaki çalışmaları da inceledi.

Suveren jandarma yol kontrol noktasında da incelemelerde bulunan Cankatar, sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Denetimlerde vatandaşları aşı konusunda bilgilendiren Cankatar, aşı olmak isteyenleri de kontrol noktasındaki sağlık ekibine yönlendirdi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yakıt pompasını çıkarıp, akaryakıt istasyonunu patlatmakla tehdit ettiAntalya’da Murat P. (30), elinde bıçakla geldiği akaryakıt istasyonunda akaryakıt tabancasını yerinden çıkartıp, istasyonu patlatmakla tehdit etti. Görevliler tabancadaki yakıtı kapatırken, polis Murat P.'yi 2 saatin sonunda zor kullanarak etkisiz hale getirdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner