Geri Dön

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak? Yepyeni özelliklerle geliyor...

Teknoloji devi Apple'ın iPhone 7S ve iPhone 7S Plus olarak isimlendirilmiş iki yeni telefonun yanı sıra, üstün özelliklere sahip iPhone 8’i de tanıtması bekleniyor. Ayrıca yeni, 4K özelliği bulunan bir Apple TV ve yeni bir Apple Watch’un da etkinlikte tanıtılacağı, gelen bilgiler arasında. Peki iPhone 8 ne zaman tanıtılacak?

iPhone 8 ne zaman tanıtılacak? Yepyeni özelliklerle geliyor...

Ünü dünyaya yayılmış Apple devinin iPhone 8'i tanıtması merakla beklenen haberler içerisindeydi. Yapılan açıklamaya göre iPhone 8'in tanıtım tarihi belli oldu.

iPHONE 8 NE ZAMAN TANITILACAK?

Dow Jones'un yayımladığı raporda iPhone 8'in tanıtımın 12 Eylül salı günü gerçekleştirileceği belirtildi.

YENİ TELEFON YENİ ÖZELLİKLER

iPhone 8’in neredeyse ön yüzün tamamını kaplayan bir OLED ekranı olacağı, bu ekranın önceki modellere göre daha renkli ve parlak olacağı düşünülüyor. Ayrıca Apple’ın parmak izi okuyucusunu telefonun arka yüzüne yerleştirdiği ayrıca cihazın önünde bulunan üç boyutlu bir algılayıcı sayesinde, yüz tanıma teknolojisini de barındırdığı belirtiliyor.

İddialara göre Apple’ın şimdiye dek ürettiği en üstün performanslı telefon olacak olan iPhone 8, bin Dolar’dan başlayan fiyatlarla satılacak. Apple genellikle yeni telefonlarını tanıtımdan bir hafta sonra satışa sunuyor. Bu sebeple yeni iPhone’ların 19 Eylül gibi raflarda yerini alması bekleniyor.

Karaman'da bir köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındıİstanbul'dan yolcu otobüsüyle Konya'nın Ereğli ilçesindeki oğullarını ziyarete gelen ve corona virüs testi pozitif çıkan 60 yaş üstü çiftin, aynı zamanda memleketi olan Karaman'ın Ayrıncı ilçesine bağlı Berendi köyünde bir yakınlarının cenaze törenine katıldığı öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber