İphone

İphone

Son dakika iPhone haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan iPhone gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan iPhone haber sayfamızda...

İphone

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.555 iphone haberi bulunmuştur.
Yolda olan iPhone 13 Pro Max için yeni bir sızıntı geldi
Yolda olan iPhone 13 Pro Max için yeni bir sızıntı geldiiPhone 13 serisini piyasaya sürmeye hazırlanan Apple, bu telefonlarda farklı özellikleri sunmayı hedefliyor. Öte yandan iPhone 13 Pro modelinin bir maketi sızdırılmıştı. Telefonun en büyük üyesi hakkında yeni bir maketi ortaya çıktı.
5.05.2021Teknoloji
Joost Lijbaart, Borusan Müzik Evi’nde
Joost Lijbaart, Borusan Müzik Evi’ndeBorusan Sanat, bu hafta da dijital platformlar üzerinden yayınladığı konserleri ile izleyicilerine dopdolu bir program hazırladı. 8 Mayıs Cumartesi günü saat 19.30’da borusansanat.tv’de Evrim Demirel Trio’nun Borusan Müzik Evi için kaydettiği “Stanpolites” başlıklı projesi yayında olacak. Ayrıca; 9 Mayıs Pazar günü saat 11.30’da BİFO’nun Ekim ayında daimi konuk şefi olacak Patrick Hahn yönetimindeki konseri, BİFO ile Başyapıtlar-II müzikseverlerle buluşacak.
iOS kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu 'izlenmeyi' tercih ediyor
iOS kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu 'izlenmeyi' tercih ediyorApple yeni güncellemesi ile uygulamaların kullanıcıları izlemesinin önüne geçmek için önemli adım atmıştı. Bu kapsamda Facebook başta olmak üzere pek çok şirketin zehirli oklarına hedef olan Apple, bu uğraşları boşuna vermiş gibi duruyor.
4.05.2021Teknoloji
Katlanabilir yapıdaki iPhone için tarih verildi!
Katlanabilir yapıdaki iPhone için tarih verildi!Akıllı telefonlar her geçen gün farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Bu kapsamda katlanabilir telefonlar bir süredir dikkat çekiyor. İşte bu kapsamda Apple'dan bir süredir hamle beklenirken, yeni bir tarih ortaya çıktı.
3.05.2021Teknoloji
Kulaklık girişini çıkartan ilk marka Apple değil!
Kulaklık girişini çıkartan ilk marka Apple değil!Akıllı telefonlar her yıl farklı değişikliklerle bizleri karşılıyor. Bu değişiklikler içinde en çok tartışılan konu kesinlikle 'akıllı telefonlardan çıkarılan kulaklık girişleri' olmuştu.
2.05.2021Teknoloji
iPhone almak isteyenler için en iyi ülke 'İspanya' oldu
iPhone almak isteyenler için en iyi ülke 'İspanya' olduApple iPhone'ları hakkında satış rakamlarını daha yeni açıkladı. Önemli gelir artışıyla karşılaşan Apple, iPhone 12 serisinde en popüler olan modeli de açıklamıştı. Şimdi ise İspanya meclisi tarafından geçirilen yeni yasa iPhone'lar hakkında oldukça önemli bir gelişme olarak kayıtlara geçiyor.
29.04.2021Teknoloji
En çok satan iPhone 12 modeli Apple tarafından açıklandı!
En çok satan iPhone 12 modeli Apple tarafından açıklandı!En çok satan iPhone 12 modeli geçenlerde açıklanan bir rapor ile ortaya çıkmıştı. Şimdi ise direkt Apple tarafından açıklanan rakamlar bulunuyor.
29.04.2021Teknoloji
ABD'li teknoloji devleri gelirlerini artırdı
ABD'li teknoloji devleri gelirlerini artırdıAmerikan teknoloji şirketlerinden Apple ve Facebook, bu yılın ocak-mart döneminde gelirlerini artırdı.
29.04.2021Uzmanpara
ABD'li teknoloji devleri ilk çeyrekte gelirlerini artırdı
ABD'li teknoloji devleri ilk çeyrekte gelirlerini artırdıAmerikan teknoloji şirketlerinden Apple ve Facebook, bu yılın ocak-mart döneminde gelirlerini artırdı. Apple ve Facebook, 2021'in ocak-mart dönemine ilişkin bilançolarını açıkladı.
28.04.2021Ekonomi
Kraliçe için özel üretilmişti: Yüzbinlerce dolara satışa çıkarıldı!
Kraliçe için özel üretilmişti: Yüzbinlerce dolara satışa çıkarıldı!Elektronik cihazların özel sürümleri geliştiriliyor. Özellikle altın kaplama PlayStation ve elmas işleme iPhone gibi cihazlar bulunuyor. Nintendo Wii, yıllar önce Kraliçe II. Elizabeth için bir özel bir sürüm tanıtmıştı. Bir koleksiyoncu tarafından alınan bu cihaz şu anda dudak uçuklatan bir rakama çıkmış durumda.
28.04.2021Teknoloji
BİFO'dan Dvořák'a Armağan
BİFO'dan Dvořák'a ArmağanBorusan Sanat, dijital platformlar üzerinden yayınladığı konserleri ile Nisan ayına veda ediyor. 2 Mayıs Pazar günü saat 11.30’da borusansanat.tv’de Stanislav Kochanovsky yönetiminde BİFO’nun vereceği “Dvořák’a Armağan” başlıklı konserinin yanı sıra; onursal şef Gürer Aykal yönetiminde viyolonselci Camille Thomas’nın BİFO’ya eşlik ettiği, “Klasik Müziğin Ustaları” ve Borusan Quartet’in “Ustalar Geçidi” başlığını taşıyan konser izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor.
27.04.2021Kültür Sanat
Uzun zamandır beklenen iOS 14.5 güncellemesi geldi
Uzun zamandır beklenen iOS 14.5 güncellemesi geldiUzun zamandır kullanıcılara sunulması beklenen iOS 14.5 güncellemesi nihayet geldi. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar yeni pek çok özelliğe kavuşuyor. İşte güncelleme hakkında bilinmesi gereken her şey:
27.04.2021Teknoloji
Apple yeni bir dava ile karşı karşıya
Apple yeni bir dava ile karşı karşıyaApple, en son iPhone'ları için suya dayanıklılık garantisi veriyor. Pazarlama stratejisini yanlış yaptığı söylenen Apple için yeni bir dava açıldı.
26.04.2021Teknoloji
Apple'ın AirTag cihazı istenmeyen takipleri önleyecek
Apple'ın AirTag cihazı istenmeyen takipleri önleyecekApple yeni tanıttığı kayıp eşyaları takip etmeyi sağlayan cihazı AirTag için pek çok şey söyleniyor. Öncelikle bu cihaz iPhone başta olmak üzere Apple cihazlarla etkileşime giriyor ve bu sayede kayıp eşyanın yerini tespit ediyor. NFC ve Bluetooth teknolojisine sahip olan bu cihazın pili de aktif kullanımla 1 yıl dayanabiliyor. Ancak söylenene göre bazı tehlikeleri de içinde barındırıyor.
25.04.2021Teknoloji
iPhone'a 'tepegöz' görünümünde tek lens eklenirse nasıl olur?
iPhone'a 'tepegöz' görünümünde tek lens eklenirse nasıl olur?Apple yıllardır benzer iPhone tasarımlarını kullanıyor. Tasarımsal çizgisini çok bozmayan Apple, farklı tasarımcıların oluşturduğu farklı konseptler ile canlanıyor. Bir tasarımcı tarafından tasarlanan tepegöze benzeyen tek lensli iPhone, oldukça dikkat çekiyor.
25.04.2021Teknoloji
Epub Nedir, Ne İşe Yarar? Epub Dosya Uzantısı Nasıl Açılır?
Epub Nedir, Ne İşe Yarar? Epub Dosya Uzantısı Nasıl Açılır?Dosya uzantısı (.epub) olan, e-kitaplar ve diğer içerik çeşitlerini saklamak için kullanılan bir tür dosya formatıdır. EPUB, Electronic Publication yani elektronik yayın anlamına gelen kelimelerinin kısaltmasıdır. 2007 Eylül ayından bu yana Uluslararası Dijital Yayın Forumu’nun resmi standardı konumunda olan EPUB dosyası nedir ve nasıl açılır tüm detaylarıyla derledik
25.04.2021Teknoloji
iOS 14.6'ın beta sürümü kullanıma açıldı
iOS 14.6'ın beta sürümü kullanıma açıldıYeni iOS sürümü olarak bilinen 14.5 son kullanıcıya ulaşması biraz zaman alacak olsa da iOS 14.6 beta sürümü kullanıma açıldı.
23.04.2021Teknoloji
Tasarımıyla göz dolduran çerçevesiz iPad Pro konsepti
Tasarımıyla göz dolduran çerçevesiz iPad Pro konseptiApple yeni etkinliğinde M1 işlemcili iPad Pro'ları ortaya çıkarttı. Uzun bir süredir beklenen çerçevesiz iPad Pro maalesef ki bu etkinlikte de gelmedi. Peki eğer tanıtılsaydı nasıl olurdu?
23.04.2021Teknoloji
iPhone 13 Mini nasıl olacak? İşte yaşanan değişiklik
iPhone 13 Mini nasıl olacak? İşte yaşanan değişiklikiPhone 13 hakkında pek çok sızıntı ile karşılaşıyoruz. Bunlar arasında gerçek olma ihtamali oldukça yüksek olan iddialar da yer alıyor. Bunlar bir yana yeni sızdırılan iPhone 13 Mini görüntüsünde telefonda yaşanacak değişiklikler de göz önüne seriliyor.
22.04.2021Teknoloji
Apple yeni ürünleri Türkiye fiyatları ne kadar? İşte iMac ve iPad Pro fiyatları
Apple yeni ürünleri Türkiye fiyatları ne kadar? İşte iMac ve iPad Pro fiyatlarıApple dün yeni İmac ve iPad modellerini tanıttı. Yeni modellerin tanıtılmasıyla birlikte eski Apple ürünlerine zam yapıldı. Türkiye'de geçerli olan zam sonra birçok ürünün fiyatı değişti. Peki, İMac ve iPad fiyatları ne kadar? İşte Apple zammı sonrası Türkiye'deki ürünlerin fiyatları...
21.04.2021Teknoloji
Yeni tanıtılan iPad Pro dünyanın 'güçlüsü' pozisyonuna geçti
Yeni tanıtılan iPad Pro dünyanın 'güçlüsü' pozisyonuna geçtiApple uzun süredir beklenen etkinliğini nihayet dün akşam saatlerinde gerçekleştirdi. M1 işlemcili tabletini tanıtan şirket, oldukça dikkat çekti. Zira bu iPad Pro şu anda dünyanın en güçlü tableti oluyor ve söylenene göre pek çok dizüstü bilgisayara da meydan okuyor.
21.04.2021Teknoloji
Apple etkinlik sonrası Türkiye fiyatlarına zam yaptı! İşte yeni fiyatlar
Apple etkinlik sonrası Türkiye fiyatlarına zam yaptı! İşte yeni fiyatlarApple etkinlikte beklenen bütün cihazlarını tanıttı. Bir sürpriz yaparak iPhone 12 ve iPhone 12 Mini için mor seçeneğini tanıtan Apple, iMac için 7 farklı renk seçeneğini görücüye çıkarttı. Türkiye saati ile saat 20.00'de düzenlenen etkinlik sonrası fiyatlara zam geldi. İşte yeni zamlı fiyatlar:
21.04.2021Teknoloji
Microsoft xCloud beta sürümü iPhone ve iPad için geliyor
Microsoft xCloud beta sürümü iPhone ve iPad için geliyorMicrosoft'un uzun bir süredir konuşulan ancak ne zaman yayımlanacağı bilinmeyen xCloud genel beta sürümü yarın hem iPhone hem de iPad için resmen başlıyor.
19.04.2021Teknoloji
Elma siparişi verdi paketten iPhone çıktı
Elma siparişi verdi paketten iPhone çıktıİnternet aleminde her gün farklı hikayeler karşımıza çıkıyor. Bu sefer ki ise oldukça enteresan ve aynı zamanda herkesin başına gelmeyecek bir olay.
19.04.2021Teknoloji
iPhone 13 için sızıntılar devam ediyor: Tasarım böyle mi olacak?
iPhone 13 için sızıntılar devam ediyor: Tasarım böyle mi olacak?iPhone 13 hakkında ortaya pek çok sızıntı çıktı. Her geçen gün biraz daha detaylandırılan telefon serisi hakkında yepyeni sızıntılar paylaşıldı.
18.04.2021Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

appleiphoneiphone 13BİFOBorusan Sanat

İphone ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.